Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Mushishi Tokubetsu Hen: Hihamu Kage

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MiyuMisaki 12.08.2017 23:33
  klasycznie 8/10
  mushishi nie jest serią zapewniającą ciągłą rozrywkę, akcję, szybsze bicie serduszka czy też posiadającą fanserwis. mushishi to dojrzała seria sprawiająca, że mam ochotę ją oglądać przed snem by się wyciszyć. doskonała w swojej kategorii, w dodatku cudowna muzyka. budzi sentyment, jakbym oglądała ją od dziecka. bardzo miło sięgnąć po nią co jakiś czas.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Subaru 22.03.2014 16:11
  Mushishi Special

  Ten film nie mógł się nie udać.

  Jest tu wszystko to, co zachwycało w wersji telewizyjnej, a dodatkowo chyba jeszcze piękniejsza oprawa graficzna.

  Fabuła jest spójna, sam pomysł prosty, ale interesujący. Seans zleciał mi bardzo szybko, mimo spokojnie prowadzonej akcji nie nudziłem się ani przez sekundę.

  Historia bliźniaczek bardzo emocjonalna, jak zwykle świetnie przedstawiono uczucia za pomocą w sumie kilku scen, gestów, dialogów. Umiejętnie wprowadzona refleksja i dramat, bez poczucia ciężkiego klimatu.

  Dokładnie tak powinno się robić takie anime. To dobrze wróży serii, która powstanie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ellerena 5.03.2014 20:10
  Czekałam z niecierpliwością na ten odcinek i nie zawiodłam się! Film jest piękny i magiczny, utrzymuje cudowny klimat serii. Fabuła rozwija się wolno w charakterystyczny dla mushishi sposób, co nie sprawia bynajmniej, że staje się nudna.
  Bohaterów poznajemy całkiem dobrze, można się przejąć ich losem. Ginko jest taki, jak zawsze – spokojny i pozornie nie zainteresowany niczym poza mushi, jednak pełen współczucia i dobrej woli.
  Grafika nie zmieniła się, co – jak już zostało wspomniane w recenzji – mogło wyjść tylko na dobre. Wątpię, by zmiany mogły dać efekt lepszy, niż znany z serii, prędzej zniszczyłyby klimat anime.
  Polecam, polecam z całego serca tak dawnym wielbicielom, jak i nowym w temacie, mam nadzieję że zachwycą się tak, jak ja i sięgną po więcej!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  harpagon 20.02.2014 13:37
  Grafika 10/10 ???
  Nie no smiech na sali z oceną za grafikę 10/10. Okey, to w dużej meirze sprawa gustu, ale w tym anime ani kreska, ani animacja nie robią żadnego wrażenia. I jak tu wierzyć w oceny recenzentów LOL.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 8
  PWL 6.01.2014 03:26
  Nic się nie zmieniło, nadal spokojny i relaksujący pozytywmie nastrój. Muzyka jak wcześniej, doskonała. Nigdy nie czekałem na żadne premiery, ale w tym wypadku czuję się zobligowany. Tak, czekam na kwiecień i pełną serię.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime