Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Absolute Duo

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Wojtas 22.07.2017 11:03
  Absolute duo
  Ja nie wiem ludzie chyba nie znają się dla mnie anime Absolute duo było bardzo fajne jak by wyszedł 2 sezon obejrzałbym jeszcze raz opening lepszy niż anime ale i tak bardo mi się podobało
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Norniczka 24.08.2016 19:49
  Uu
  Więc…jestem chyba jedyną osobą ,która pozytywnie ocenia to anime. No, w sumie nie tak do końca pozytywnie.

  Pewnego dnia zachciało mi się obejrzeć serię tego pokroju, ot tak, dla zabicia czasu i zobaczenia ogólnie „z czym się to je”. Jakoś przetrwałam te 12 odcinków więc mogę otwarcie powiedzieć że anime nie było złe ( albo po prostu jestem tak mało wymagająca ), było po prostu…przeciętne. Nic niezwykłego, bohaterowie mają jakiś tam charakter i nie są nadmiernie irytujący ( z drobnym wyjątkiem w postaci  kliknij: ukryte  ), akcja jakaś tam też jest.

  Przejdę do tego co najbardziej mi przeszkadzało. Szkołą kieruje  kliknij: ukryte . Główna nauczycielka wygląda jak rodem wyjęta z okładek playboya ( rozumiem, że ecchi i w ogóle ale błagam..)

  Więc ode mnie ocena 5/10. Można obejrzeć, gdy cierpi się na nadmiar wolnego czasu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ketchup666 16.07.2016 19:23
  Absolute Dno
  W słowie „Duo” odwróćcie „u” – wtedy tytuł „Absolute Dno” mówi wszystko…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Mavinus 16.07.2016 00:43
  Po prostu genialne. Świetna kreska, genialne udźwiękowienie, którego można słuchać codziennie, oryginalna fabuła, zapadające w pamięć postaci… Ogólnie to anime można opisać jednym słowem:
  Ciach. To anime to całkowite dno, nie oglądajcie tego nawet gdyby wam płacili (no, chyba że jakąś rozsądną kwotę np. 10k golda). Do ostatnich odcinków musiałem się zmuszać, a gdyby nie fakt, że nie lubię zostawiać jakiejś serii niedokończonej to bym ją zostawił i nigdy nie wracał. 3/10 bo opening mi się podobał. Gdyby nie on to dałbym 2.
  Tak więc nie polecam i odradzam wszelkie plany związane z tym tytułem.

  Usunięto wulgaryzm.
  Moderacja
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vcx 25.05.2016 11:52
  Zastanawiam się jak mało wymagającym (albo trollem) trzeba być, żeby takiej serii dyszkę wystawiać.
  I tak lepiej wypadamy niż MAL, bo na nim ten crap ma prawie 7, oczywiście co bardziej ogarnięci starają się pisać recenzje, i uświadamiać użytkowników że Absolute dno to dno, ale na nic się to zdaje.
  Intrygujące, jak ludzie są mało wymagający w stosunku do anime, przecież Absolute jest słabe nawet jak na ecchi.
  Odpowiedz
 • Zaklęta maska 11.08.2015 01:18:30 - komentarz usunięto
 • Zaklęta maska 10.08.2015 00:44:10 - komentarz usunięto
 • Zaklęta maska 10.08.2015 00:41:35 - komentarz usunięto
 • Zaklęta maska 10.08.2015 00:39:21 - komentarz usunięto
 • odpowiedzi: 0 Zaklęta maska 6.08.2015 13:25:02 - komentarz usunięto
 • Zaklęta maska 6.08.2015 13:12:18 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  ShoriChan 21.06.2015 23:01
  Jedyne, co mi się podobało to opening. Amen.
  (Konomi Suzuki <3)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  harpagon 10.05.2015 06:10
  Zgadza się, to anime to Absolutne Dno :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  odpowiedzi: 0
  Norrc 9.05.2015 14:48
  Hej Norbi! ^^

  Wiesz co? Przeczytałem Twoją recenzję. I wiesz co jeszcze? Potrafię się zgodzić z większością tez, które tam postawiłeś. Jednak po samym tekście odniosłem wrażenie, że opisujesz anime przeciętne do bólu. Schematyczne postaci, fabuła jak z kalki… Dlatego też spodziewałem się oceny jak dla przeciętniaka, a nie czegoś z głębin głębszych, niż legowisko Cthulhu. Ocena 3­‑4 wydaje się dużo bardziej adekwatna względem argumentów które zawarłeś w recenzji.

  Tak więc, moim zdaniem, albo zaniżyłeś ocenę końcową, albo też nie wylałeś z siebie odpowiedniej ilości żółci podczas pisania ^^
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nanashi 17.04.2015 12:06
  Pomocy
  Proste ostrzeżenie: obejrzenie tej serii grozi rakiem oczu. I nie, nie dlatego że grafika jest zła, bo koniec końców nie jest, ale cała reszta jest co najmniej tragiczna. Widząc opening po raz pierwszy miałem pewien rodzaj nadziei na całkiem rozgarniętą serię – shounen bo shounen, ale zawsze coś. Niestety, te nadzieje zostały rozwiane po pierwszym odcinku, a już po drugim odcinku zostałem utwierdzony w przekonaniu że to nie może się udać – i poniekąd miałem rację.
  Porównać tą serię można do Seirei Tsukai no Blade Dance. Tyle, że tam twórca miał po prostu wielką miłość do wszelkich tsundere i na tym się skupił; w tym przypadku twórca albo cierpiał na kompletne zacofanie albo po prostu nie skończył jeszcze podstawówki.
  Absolute Duo to po prostu kupa typowych dla tego gatunku stereotypów, wstrząśnięta, wymieszana i doprawiona kolejną porcją stereotypów i wszelkiej głupoty. Oto mamy naszego głównego bohatera z Tragiczną Przeszłością podejmującego gorsze niż złe decyzje, jego niemrawą partnerkę z nie mniej Tragiczną Przeszłością, arch­‑nemesis z jeszcze bardziej Tragiczną Przeszłością, dyrektorkę gothic loli, nauczycielkę z poważnym przypadkiem rozdwojenia osobowości, starego przyjaciela głównego bohatera który wszystko rozumie, jego partnera (którego rola ogranicza się do napinania mięśni niczym Johnny Bravo), niezdarną, Cycatą uczennicę z ogromnym lanco­‑mieczo­‑cotojest i jej partnerkę, której nade wszystko zależy na bezpieczeństwie Cycatej… jedyną błyskotką w tym morzu gruzu jest Lilith, która sama jedna wniosła trochę smaku w seans.
  O fabule nie będę się rozpisywał. Pisana na kolanie między przerwami w podstawówce, łącząca większość stereotypowych shounenów w jeden niestrawny miks.
  Generalnie… 1/10. +1 za opening, +1 za Lilith, -11 za całokształt.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  RzonoMoja 9.04.2015 19:08
  Słabiutko
  Jedyne co dobre w tej serii to opening i… Ładne projekty postaci żeńskich. Oprócz tego beznadzieja, nie mająca racji bytu. Byłoby lepiej, ale… Ten królik to już szczyt.
  Odpowiedz
 • bolek 28.03.2015 12:03:29 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 24.03.2015 18:29
  Seria nie pozostawiała złudzeń do samego końca – jest to zapychacz antenowy pełniący funkcję albo reklamy do mangi albo promocji czegoś z nią związanej(LN, VN?)

  Widać, że autor coś tam większego planował względem fabuły ale nawet sam pomysł już ze startu wydaje się mało interesujący, po prostu widziałem to już zbyt wiele razy gdzie indziej.

  Być może znajdzie się tutaj coś dla fanów dużych piersi i loli, bo poza tym seria nie ma praktycznie nic innego do zaoferowania. Nawet jako fan haremów i okazjonalnych kiczów jestem na nie.

  Dziwi mnie nawet, że protagoniście podkładał głos seiyu z SAO(Kirito).

  Ode mnie 4/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saber 24.03.2015 14:00
  WRESZCIE KONIEC!
  Plusy:
  +Lilith
  +Julie
  +opening
  Minusy:
  -cała reszta
  patrzcie jak mało minusów! ehehehee
  to anime jest zwyczajnie złe. nie jest dobre w niczym. nie oferuje ani wartych uwagi postaci, ani ciekawej fabuły, technicznie również jest słabe.
  rakotwórcza dla oka grafika, muzyka jest bo jest, poza openingiem i moze endingami nic zauwazalnego po prostu. postaci są irytujące. główny bohater jest typowy, Julie nie jest zła, Lilith to jedyna bohaterka którą naprawdę lubiłam, irytujący kumpel głównego bohatera, irytująca nieśmiała cycata idiotka  kliknij: ukryte  i jej irytująca przyjaciółka której połowa roli polega na wyzywaniu protagonisty od zboczencow i na czym tam świat stoi.
  fabuła? jakaś szczątkowa i słaba. oczywiście historia nie jest pokazana do końca. nie chce mi się sprawdzac, ale zakładam że pierwowzor (light novel jak dobrze kojarzę) nie jest też ukończony.
  tytuł najbardziej irytującego antagonisty sezonu wędruje do *fanfary* tego głupiego blondaska z którym tyle się męczyli przez całą drugą połowę serii. beznadzieja po prostu.
  do tego oczywiście mamy loli dyrektorkę z mrocznymi planami, walniętą nauczycielkę paradującą w stroju meido i z króliczymi uszami (przynajmniej dla oka była miła).
  no i ofkors mamy cycki i majteczki! zalejmy ekran tyłkami i cyckami, kto tam by się martwił o postaci czy fabułę!
  Cieszę się że w końcu to skończyłam. Było bardzo źle ale bywają gorsze serie więc najniższe oceny rezerwuję dla wyjątkowo wybijających się pod tym kątem tworów a temu dziełu daję
  3/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 6.03.2015 18:58
  achh, ta magia anime.. postać obrywa w jednej chwili dziesiątki razy ostrą bronią, sika z niej krew na wszystkie strony aby pół minuty później być we wręcz nietkniętym stanie jakby nigdy nic się nie zdarzyło.
  Odpowiedz
 • KOHAMABSOLUTEDUO2004 3.03.2015 06:50:53 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 12
  Dranzerpl 20.01.2015 19:01
  Bardzo złe anime, bardzo złe
  Mimo, że to dopiero początek, to na drugim odcinku zamierzam zakończyć przygodę z tym gunwem.Cycki, cycki, wszędzie cycki i to jest już nudne.Jak już chcą iść w hentai, to niech idą w hentai.
  Do tego ten parszywy motyw z niewinnymi dziewczynkami w obcisłych majteczkach, z wielkimi balonami, które są tak oburzone wszystkim, co jest związane z seksualnością.Oglądać się odechciewa.Oczywiście jeszcze te pseudo­‑seksualne sceny, bo się „nóżka poślizgnęła i zrobiłam dwa obroty wprzód, a moja zmoderowano wylądowała na Twojej twarzy”.
  Nie muszę chyba wspominać, że ten beznadziejny twór nie ma w ogóle fabuły.Nie ma nawet żadnych zadatek do fabuły.Jakaś walka na wstępie, która prawdopodobnie będzie wyglądać tak:
  -Protagonista ołwerpałered ołwer najn tałzynd;
  -Protagonistka też ołwerpałered ołwer najn tałzynd, a do tego z jakiejś probówki, przez co traci przytomność i zamienia się w maszynę do zabijania (taki klasyg);

  Nudy, nudy i jeszcze raz – nudy!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Klemens 18.01.2015 20:49
  Przepraszam za spam, ale czy ktoś może potwierdzić moją obserwacje? Czy mi się tylko wydaje, czy pominięto sporą część akcji z pierwszego tomu? To byłoby raz, a dwa, to czy tylko jak zauważyłem, że poziom grafiki i animacji spadł o jakieś miliard poziomów w dół i teraz to wygląda, jakby narysowała to osoba wzięta z ulicy? Szczególnie Julie. Jacyś chętni do potwierdzenia moich teorii?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Klemens 18.01.2015 15:02
  Błahahahahahaha, padłem po zobaczeniu nowej części w OP, która zastąpiła te sceny z anime po około pierwszej minucie xD Nie mogłem się powstrzymać, żeby to napisać, przepraszam, ale to chyba najgorsza 'transformacja' jaką w życiu widziałem xD
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MarcowyZajac 17.01.2015 09:24
  Doskonała seria, kto by się spodziewał, że nawet poziom diabelskiego ecchi z sezonu na sezon będzie spadał coraz bardziej. Gdyby z „Seirei…” cośtam cośtam wyjąć głównego bohatera i zamienić go na jakiegoś placucha ziemniaczanego to powstałoby to anime. 10/10, zabawa dla całej rodziny.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime