Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Yuuri!!! on Ice

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 17
  Easnadh 6.10.2016 21:27
  Pierożki~
  O jaaa… Jakoś tak po zeszłym sezonie straciłam chęć do oglądania czegokolwiek, tak bardzo nijaki/rozczarowujący on był. Ale obejrzałam 1 ep „Yuri!!! on Ice” i wróciła mi w jednym momencie cała radość oglądania anime. Było ślicznie, emocjonująco (występ Victora i Yuriego oglądałam z takim samym zachwytem jak prawdziwych łyżwiarzy figurowych) i głupkowato zabawnie. Bohaterowie są… interesujący, kreska i animacja cudne, mam tylko nadzieję, że się nie spsują. Opening świetny, ending jeszcze lepszy, bardzo wpada w ucho. Tak samo jak uroczy akcent mieszkańców wiochy Yuriego.

  No i od przyszłego odcika najprawdopodobniej będę mogła częśćiej usłyszeć Junichiego Suwabe. Kolejny plus.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Louella 6.10.2016 20:42
  WSPANIAŁY odcinek 1.
  To było wybitne. Bez dwóch zdań. Utwór otwierający puszczałam na okrągło na jakiś czas przed emisją pierwszego odcinka. Jest perfekcyjny. <3 Animacja w tym odcinku, muzyka, efekty dźwiękowe, projekty postaci, Victor – wszystko idealnie współgra i jest perfekcyjne. Różnego rodzaju sylwetki są tak dobrze zaprezentowane, jeju. Jaram się niesamowicie. Oglądałam całość z zapartym tchem. Obejrzałam odcinek drugiego sezonu Hibike, teraz Yuri on Ice… Te anime z sezonu jesiennego zapowiadają się tak wspaniale, że trudno w ogóle oddać to słowami. Magnifique!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  tamakara 6.10.2016 10:33
  Może i pomyliłam flipa z toeloopem (jestem rozczarowana sobą), ale jednak nosa do pewnych kwestii mam ¯\_(ツ)_/¯ Victora to nic, tylko w ramki wsadzić.
  Cóż, wszystko co nam tu pokazali było absolutnie doskonałe, czysta perfekcja. Opening obejrzałam ze złożonymi rękoma, potem musiałam sobie przerywać na turlanie się z uciechy, ale jednak odcinek upłynął pod znakiem modlitwy do monitora. Piękne to było, piękne T_T i te pudle!
  teraz modlę się, by animacja nie straciła na jakości…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 5.10.2016 23:27
  HYPE
  Po pierwsze – WOW ten opening i ending! Po drugie – WOW ta animacja występów pierwszorzędna, aż zapierało dech w piersiach! Po trzecie – WOW jaki to był chaos xD! Tyle się działo, a to dopiero pierwszy odcinek! Zapowiada się naprawdę wyśmienicie, szansa na anime tego sezonu bardzo duża :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ursa 5.10.2016 22:20
  nigdy bym nie sądziła, że mnie będą do tego stopnia denerwować takie nieszkodliwe i w sumie sympatyczne esdeczki. ale zdecydowanie lepiej by było temu anime bez nich. poza tym… ach! przy występie Victora/Yuuriego czułam emocje niemal jak przy prawdziwym łyżwiarstwie! a opening… jaki cudny!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime