Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Kakuriyo no Yadomeshi

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Aoi9709 21.03.2023 01:22
  Przyjemne anime, faktycznie było mało wątku romantycznego a prawie go nie było ale na deszczowe dni idealne ,takie na poprawę humoru
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Akari 14.06.2021 12:03
  Szczerze powiedziawszy naprawdę nijakie anime. Coś zaczęło się dziać dopiero pod koniec, ale to i tak niewiele jak na 26 odcinków. Do tego bardziej charakterne wydają się postacie drugo planowe niż pierwsze. Główny wątek odkrycia, kto uratował Aoi, kiedy była dzieckiem przedłużany na silę i bezsensowny. Wybaczcie, ale można było to rozwiązać dużo wcześniej. Naprawdę wystarczyło zapytać. Jeśli chodzi o grafikę, trochę kuły cyfrowe osoby w tle. Jeśli ktoś jest na to uczulony, to może być mu ciężko przebrnąć przez seans.
  Podsumowując. Anime przeciętne po całości. Niewiele się dzieje i ciągle jest pokazywane jedzenie oraz gotowanie (i na serio praktycznie nic więcej), więc nie polecam oglądać na głodniaka. Ogólnie jeśli ktoś szuka czegoś super lekkiego do gapienia się bez żadnego zastanowienia, czy refleksji to Kakuriyo się zda. Jednak jeśli szukasz spokojny i uroczych okruchów życia, w którym mimo wszystko coś się będzie działo a linia fabularna będzie miała jakiś sens i cel to lepiej nie oglądaj, bo tylko się sfrustrujesz.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Bez zalogowania 10.03.2021 11:21
  Ostatnie trzy odcinki ;)
  Kiedy potrzebuję poprawić humor, a może też dodać sobie pozytywnego umotywowania, to ponownie oglądam ostatnie trzy odcinki. Mimo wszystko to całkiem niezłe okruchy życia fantasy, ze szczyptą przygody w drugiej połowie i z dodatkiem uczuć (takich – ludzkich)

  Polecam tym, którzy nie unikają bardziej normalnych bohaterek i youkaiowych biszów :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  w recenzji 29.08.2020 16:40
  Literówki:
  gdzie spotkany wcześniej ayakashi informuję ją,


  Merytoryczne niezgodności:
   kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Zomomo 2.08.2020 18:40
  Po 7 odcinku
  Isekai Izakaya i Kami­‑sama Hajimemashita w jednym, z nutką Sen to Chihiro w tle? Brzmi nieźle i jak na razie takie jest… Idealny dodatek do kawy i ciastka :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  czułymangozjebca 6.12.2018 14:11
  Kakuriyo no Yadomeshi
  Witam serdecznie. Również przelałam swoje myśli dotyczące Kakuriyo w recenzji tego anime, którą znajdziecie tu -> [link]
  Znudzonym, polecam także dwa opowiadanie, a mianowicie „Zawstydzony księżyc” ([link] oraz „Coś trwałego, coś… pięknego” ([link]. Opowiadanie skierowane są do nieco starszego czytelnika, ale i tak serdecznie zapraszam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ruka 2.10.2018 02:32
  Liczyłam na więcej romansu a pokazali naprawdę niewiele.. szkoda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  @nime 3.05.2018 19:27
  Minus, chyba że ktoś ma manie manekinów.
  Bohaterka mulasta, nijaka i kluchowata. Pozorna „starszość” nic jej nie daje – dalej jest to poziom mdłego manekina.
  Jedyny chyba plus to to, że nie jest ciągle łkającą – jąkającą – rumieniącą lalką z sex­‑shopu!
  Ale to niczego nie ratuje – samo to, że mogło być gorzej nie sprawi że od razu będzie dobrze (z nijakości i braku charakteru to dalej wygotuje się tylko rozgotowaną kluchę „bohaterkę”)

  Bohater za to, to manekin wystawowy – istnieje – i to jego jedyne zadanie.

  Oględnie mówiąc takie seeee. 5% powyżej haremówek… ale to podobna półka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  San-san 19.04.2018 23:52
  po 2 ep
  Całkiem przyjemne.
  Zwłaszcza dlatego, że bohaterka nie wydaje się być tylko wzdychającą pannicą, ale ogarniętą, samodzielną dziewczyną, która nie tylko ma swoją dumę, ale i pewne umiejętności.

  Oni jak na razie wydaje mi się wyłącznie odpychający, niemniej seria zaczyna sie nawet ciekawie. To znaczy jak na poziom pewnych schematów i co nieuniknione historii romantyczniej – daje radę. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 3.04.2018 01:38
  Dorosła bohaterka, która wydaje się mieć jakiś charakter, bohater, który na razie nie zapowiada się na dewianta, więc może być całkiem miło.
  Niepokojące jest tylko to, że zapowiedziano 26 odcinków. Na samo prowadzenie knajpki z przystojniakami w tle to chyba trochę dużo…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime