Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Tokyo Ghoul:re

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Nope 24.08.2018 20:53
  Źle, źle i jeszcze raz źle.
  Fabuła jakoś się trzymała. Grafika wypadła znośnie. Muzyka była bardzo dobra. bohaterowie?
  W porównaniu z mangą, wszystko było odegrane bez uczuć emocji. Manga mnie porwała, cały czas wyczekuję na nowe tomy, natomiast drugi sezon interesuje mnie tylko dlatego, że chcę w końcu poznać zakończenie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 21.06.2018 11:15
  Tokyo Ghoul:re po 12 odcinku
  No w końcu koniec. Szajsen, szajsen i jeszcze raz szajsen. Kto dał pierrotowi prawo do adaptowania mangi Tokyo Ghoula? A tak w ogóle to dopiero w tym ostatnim odcinku zdałem sobie sprawę jak ten ending jest wkurw….ąco beznadziejny. Ja rozumiem kontrast motywu, ale w Death Parade studio Madhouse potrafiło to zrobić należycie, a tutaj? Totalna parodia.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saarverok 20.06.2018 03:56
  Śmieszki, w październiku kontynuacja tego „dzieła”. Oglądam to tylko z ciekawości, bo mangi nie studiowałem, ale jest tak fragmentaryczne, a twórcy specjalnie jeszcze na ostatnią minutę na moje oko wrzucili z 5 chapterów, by chyba wyrównać ciśnienie do materiału źródłowego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  MrParumiV18 14.06.2018 21:17
  Tokyo Ghoul:re po 11 odcinku
  Krótko i na temat, ponieważ mam akurat taką ochotę aby wyrazić swoje wielkie niezadowolenie. Ostatni odcinek obejrzę tylko dla zasady, bo jeszcze nie widziałem tak spartaczonej ekranizacji mangi. Nawet TG z dopiskiem Root A, wzbudzał większą przyjemność przy seansie ze względu na genialny soundtrack w tle, a tutaj? Totalny szajs, naprawdę. Już pierwszy odcinek serii telewizyjnej porównany z mangą to niebo, a ziemia. Po przeczytaniu pierwszego tomu komiksu nagle wszystkie sceny nabrały sensu i wynikały z czegoś, a w anime ów momenty tego w ogóle nie posiadały. I pa licho już tą nijaką muzykę i stronę wizualną, która jest toporna, kanciasta, drewniana i poklatkowa – obrzydza i nie wzbudza żadnych pozytywnych emocji czy też wzruszeń przy odpowiednich do tych reakcji momentach. Jestem po prostu strasznie zdegustowany, niezadowolony i wielce zirytowany, że Pierrot odwala taki kawał za przeproszeniem gówna. Współczuję szczerze tym, którzy tylko oglądają serię tv, bo mają przez to strasznie zaciemniony umysł i odbiór całego tytułu. Manga genialna, a animowana wersja (cała) w ogóle nie powinna powstać i nie boję się porównań, że tutaj występuje idealne odzwierciedlenie syndromu berserka, Ci co powinni wiedzieć, to wiedzą co mam na myśli. Tyle w temacie i mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy zrozumieją moje niezadowolenie. Pozdrowionka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 13.06.2018 20:22
  Całkiem spoko
  Ogląda się toto dużo lepiej niż czyta. Manga jest raczej bezsensowna i ma mnóstwo zbędnych/słabych momentów.

  Tutaj jest OK. Nie zaszkodzi rzucić okiem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nope 7.06.2018 17:02
  Z początku było tak sobie, potem, chwilowo źle, a teraz (muszę przyznać), jest całkiem dobrze. wydarzenia z mangi są skracane lub zamieniane kolejnością, ale nie całkowicie pomijane, jak to się stało w poprzednich sezonach. Grafika jest okej, muzyka bardzo mi się podoba, ale nic nie przebije Unravela. Na razie się nie zachwycam – ma wrażenia, jak gdyby seria w ogóle mnie nie porywała. Przy mandze odczuwałam jakiekolwiek emocje, natomiast tutaj czuję się z nich trochę wyprana. Liczę na to, że w następnych odcinkach coś się zmieni.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Jackass 6.06.2018 20:09
  To już teraz przekonałem się, że re całkowicie pomija wydarzenia zamienione w Root A z mangą. Widać to po wspominkach Tsukiyamy w odcinku 10, a także można byłoby się tego domyślić po plakatach Hide w pierwszym odcinku.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 1.05.2018 22:18
  Do mnie jako do fana anime uderza w nostalgiczne tony. Nigdy nie rozumiałem hejtu na anime, może dlatego, że nie zaznajomiłem się z mangą i przez moją ignorancję nie widzę jak mocno został materiał okrojony. Mimo wszystko po odświeżeniu informacji ogląda mi się dobrze, sporo postaci wróciło w nowej odsłonie. Może w końcu po tym sezonie, o ile czas pozwoli, chwycę za mangę :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 12.04.2018 18:33
  Nie lubię serii gdzie autor używa tak taniego chwytu jak „reset” bohatera (zanik pamięci), ażeby wprowadzić nową historię.

  Zresztą i główny bohater w swojej nowej postaci i jego zespół są strasznie wkurzający. Dam temu jeszcze szansę, ale będzie chyba drop…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  chi4ko 12.04.2018 17:11
  Pierwsze wrażenia
  Więcej nastolatków w obsadzie? Naprawdę? Czyżby seria zmieniła grupę docelową na shounen? W sumie to i tak lepsze niż banda inspektorów z 1 części – tamtych miałam ochotę powybijać co do nogi, zajmowali tylko czas i byli tak bezpłciowi ewentualnie irytujący.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  dsas 7.04.2018 02:31
  A ja kompletnie nie wiem kto jest kim i co się dzieję. Poprzednie serie nie były żadną miarą wybitne ale przynajmniej istniał jakiś ciąg przyczynowo skutkowy i spójność. Teraz większości bohaterów nie ma a ci co zostali… No cóż, nawet ciężko rozpoznać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  1 4.04.2018 08:43
  1
  Zdaję mi się czy kreska jest trochę inna? OP tak jak poprzednie, mocno średni, jednak muszę pochwalić za świetny ED. Dużo się dzieje, ładna animacja podczas pojedynków. Smutna wiadomość to taka, że sezon ma mieć tylko 12 odcinków, na pierwszy przypadło 6 chapterów, czyli prawdopodobnie będzie tak jak w przypadku drugiego sezonu.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime