Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Keishichou Tokumu Bu Tokushu Kyouakuhan Taisaku Shitsu Dai Nana Ka -Tokunana-

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  vries 29.10.2019 19:53
  Ok, po czterech odcinkach nadal uważam, że to ersatz, ale moim zdaniem trochę lepszy niż Cop Craft z poprzedniego sezonu. Bardziej podobają mi się przedstawione tu epizodyczne historyjki (aczkolwiek nie są niczym wybitnym). Wątki nadprzyrodzone póki co w serii nie istnieją. Jestem ciekaw, czy zostały dodane dla picu, czy ostatecznie się pojawią w jakiś sposób.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 14.10.2019 00:09
  To nie jest czepianie tylko rozkmina: ten cały Seiji dostał nożem w nogę w czasie bijatyki, po czym nawet nie było po tym śladu a chyba by co najmniej kulał? Czy było to rozmyślne (ma jakieś ukryte moce typu regeneracja?), czy po prostu niedopatrzenie ze strony twórców?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 7.10.2019 17:18
  Będę narzekał. Z jednej strony seria raczej nie stara się zapewnić fabuły na poziomie w stylu GiTS:SAC czy Psycho Pass. Z drugiej nie ma tej lekkości, co Kekkai Sensen (Nightow jest tylko jeden). Innymi słowy dostajemy ersatz.
  No i znów obcy z „uszkami” i znów wampiry? WTF? Cop Craft było w poprzednim sezonie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Patka 7.10.2019 12:02
  pierwszy odcinek
  Fajne! Seria ma tę lekkość, która sprawia, że mimo mocno sztampowego zawiązania fabuły (później pewnie też nie będzie jakoś bardzo oryginalnie, chyba że twórcy zaskoczą) ogląda się ją z czystą przyjemnością – przynajmniej w tym pierwszym odcinku. Od początku jest też wyczuwalna chemia między bohaterami, nie tylko między głównym duetem, ale też np. między Shiori Ichinose a Nijou (coś czuję, że jeszcze z kilka fajnych wymian zdań tych postaci usłyszymy w anime).
  Piosenki niezbyt do mnie przemówiły, aczkolwiek od razu poznałam, że opening wykonuje OLDCODEX; zresztą, wokalista zespołu gra rolę Nijou.

  Oby tak dalej!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime