Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Sword Art Online: Alicization - War of Underworld

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Sangvogel 7.09.2020 20:09:28 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Saarverok 31.12.2019 13:25
  W sumie spoko, już tam walić te dziury logiczne i czasowe, ale fajnie zobaczyć ładnie zrobione walki. Nie przypominam sobie w ostatnim czasie, przynajmniej z tego co oglądam, porządnych walk. Jak ktoś coś, to podeślijcie info :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ephant 30.12.2019 21:14
  8/10
  a mnie się tam podoba :O jest epicko, co z tego że sztywno i naciągane
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 29.12.2019 13:41
  12
  I to by było na tyle…
  Boże, czemu ja to nadal oglądam? Naprawdę, SAO to gatunek wyjątkowy, bo oglądanie słabych bajek zupełnie mnie nie boli, ale tutaj ciągle łapię się za głowę, patrząc jak fajny pomysł wyjściowy zostaje niszczony przez brak talentu pisarskiego, kilometrowe dziury logiczne i wiele innych smaczków. I jeszcze ta przerysowana brutalność, patos i w ogóle udawanie, że jest to „poważna”, dramatyczna historia dobijają to anime.
  W sumie to nawet dobrze, że w następnym sezonie Kirito wróci do gry – przynajmniej wszystko się skończy szybko i bez przeciągania.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 11
  MrParumiV18 28.12.2019 22:58
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 12 odcinku (koniec)
  Po ostatnim odcinku doszedłem tylko do jednego wniosku. Strasznie mi brakuje tutaj kogoś kto by bronił tej serii za wszelką cenę. Kogoś, kto by starał się mnie przekonać, że to jednak ma jakiś sens, przynajmniej jakikolwiek. Jest ktoś? Ktokolwiek?! Chcę się z kimś pokłócić! Bo może jednak nie mam racji…

  Aaa… kogo ja oszukuję… to jest po prostu gniot i tyle. Nawet potencjalni obrońcy chyba już to wiedzą. I jeszcze to zakończenie, żenada. Gdyby nie ten ładny papierek to czekoladka już dawno byłaby w koszu. No i LiSA… jeszcze ona to jakoś ratuje, bo gdy ją tylko usłyszę w endingu to od razu jakoś się uspokajam. Nawet mi jej szkoda, bo walczy z tyloma wiatrakami i na wygraną szans nie widzę. A w tym świecie czarny szermierz na ratunek nie przybędzie… prawda?

  Przydałaby się patelnia, jakiś tajny agent i opłacenie wycieczki do Japonii. Może gdy autorowi nowelek ktoś przydzwoni w piaskownicę to obudzi się następnego ranka i coś mu jednak przeskoczy w głowie. :P

  Pewnie też niektórzy zapytają: To po co ty to w ogóle oglądasz? Proste pytanie to i prosta odpowiedź. Żeby skomentować. No i dla papierka też, nie ukrywam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Klemens 28.12.2019 02:32
  Matko boska… Rzuciłem tę serię w kąt mniej więcej po 4 odcinku i chciałem o niej zapomnieć, ale jednak coś mnie dzisiaj do niej przyciągnęło… Nie warto było xD Czuję autentyczne zażenowanie i wstyd, bo DOKŁADNIE wiedziałem czego się spodziewać, dostałem to i jeszcze więcej (w negatywnym tego słowa znaczeniu), ale mi się to podoba… Ja nie chcę, żeby mi się to podobało… Kiedy ta marka się skończy?!
  Mam nadzieję, że tym razem minie DUUUUUUŻO czasu do jakiejkolwiek ekranizacji, bo w końcu są mniej więcej na równi z LNką. Najgorsze jest to, że  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 22.12.2019 18:06
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 11 odcinku
  Serio?! Co za bullshit. Nie żeby SaO kiedykolwiek tego uniknęło, no ale teraz to już naprawdę przekroczyli skalę. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że o dziwo dobrze mi się to ogląda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  skrytyfankamena 12.12.2019 14:20
  Jest dużo lepiej niż w parcie1 Alicyzacji, ale nadal przysypiam podczas seansu. Poza Alice brakuje mi tu fajnych postaci, wszystko to jakieś wydmuszki. Grafika kosmos, muzyka w op i ed niezmiennie sztos. Co z tego… Przynajmniej w ep10 wejście zaliczy długo wyczekiwana postać. Już przebieram racicami, bo ostatnie sekundy ep9 to było just wow.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 8.12.2019 14:05
  po odcinku dziewiątym
  Trudno mi uwierzyć w to, co piszę, ale naprawdę da się to oglądać bez zgrzytania zębów. Oczywiście przed seansem warto odrzucić jakiekolwiek oczekiwania względem fabuły czy postaci, żeby nie narazić się na zbytni zawód. W tym sezonie jedyne, co mi przeszkadza to główny antagonista, który jest po prostu kolejnym psychopatą, sadystą i kto tam wie, czym jeszcze, ale póki co nie ma go zbyt wiele na ekranie, więc nie odrzuca. I w sumie od kiedy rozpoczęła się ta wojna fabuła jakoś idzie naprzód bez większych zgrzytów i kilometrowych dziur logicznych. Deus ex machina nadal występuje, ale przynajmniej już nie ma plot armorów i zbytniego patosu  kliknij: ukryte . No i nawet Yuki Kajiura trochę wróciła do formy, bo w końcu zacząłem zauważać soundtrack, który w poprzednich sezonach był po prostu nijaki.
  A największym plusem jest warzywo Kirito, dzięki czemu bohaterowie poboczni mogą pokazać trochę więcej charakteru. Nie żeby to były jakieś super ciekawe postacie, ale wszystko jest lepsze niż ten Gary Stu, który z dupy potrafi pokonać wszechwładną boginię.
  No, i moglibyście już zmienić liczbę odcinków na 12. Druga połówka wystartuje gdzieś w 2020.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Slova 2.12.2019 19:46
  MOCNY, pompatyczny i patetyczny odcinek, dobrze kładący akcenty we właściwych miejscach. Takie heroic fantasy to ja kupuję.
  Szkoda, że z tyłu głowy jest to, co się dzieje w realnym świecie. -30k dmg pominę, tu przesadzili z patosem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Saarverok 1.12.2019 22:00
  po 8
  Jak na kogoś, kto  kliknij: ukryte  A tak poza tym to ogląda się nawet spoko, tylko niestety równowagę musiał  kliknij: ukryte . Przynajmniej tak dają twórcy do zrozumienia, skoro z  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 24.11.2019 11:16
  Tak długo jak seria nie skupia się na Kirito i całym tym moralnym crapie (choć nigdy do końca z niego nie rezygnuje), to się to całkiem fajnie ogląda. Dobrze że rozbili to na dwie serie, bo zapomniałem już jak bardzo nie podobała mi się pierwsza seria…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Weiter 17.11.2019 01:31
  Ep 30
  Ja się dziwie, że jeszcze ten crap oglądam :DD

  Co zabawne ten odcinek był wyjątkowo dobry i krwawy. Choć nie wiem na ile to był efekt jakości odcinka, a słabego poziomu całej serii.

  Nawet przeciwnicy nie robili za czyste mięso armatnie i niczym z goblin slayer'a jakieś swoje taktyki mieli. Mam nadzieje, że jakieś zgony się pojawią, skoro już tak krwawo się zabawiają, to niech się nie powstrzymują. Niech zginą wszyscy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 6.11.2019 12:45
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 3 odcinku
  No znając żywota, to zapewne Kirito ostatecznie będzie zdrów jak rybka i będzie się nawalał z blondaskiem z ciemności i oczywiście wygra. Bo czemu nie? Inne rozwiązania mnie zaskoczą, ale czy pozytywnie to już sam nie wiem. Jak ktoś był na tyle wytrwały i czytał nowelkę to z chęcią przeczytam full spoilery, ponieważ historia i jej przebieg i tak mnie nie interesuje, więc wolę wiedzieć już teraz co mnie czeka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 14.10.2019 23:38
  Sword Art Online: Alicization - War of Underworld po 1 odcinku
  Mieszane uczucia. Ładna muzyczka w endingu, a opening nie dorasta do pięt ADAMAS, gdyż tam kompozycja była na perfekcyjnym poziomie, a tutaj wszystko ładnie, a muzyka strasznie przeciętna i nie pasująca do reszty, co psuje ogólne wrażenie. Natomiast co do historii to już kiedyś pisałem, że ja nie widzę ratunku dla tego uniwersum i nie pomoże w tym nawet kiriwarzywko. Oglądam tylko i wyłącznie dla aspektów audiowizualnych i oby chociaż to pozostało na ponadprzeciętnym poziomie, a będę usatysfakcjonowany.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  ZSRRKnight 13.10.2019 08:03
  1
  Podoba mi się to, co zrobili z Kirito.  kliknij: ukryte 
  Ogólnie odcinek niezły, ale to SAO więc i tak nie mam już żadnej nadziei.
  No, i w ogóle gratulacje dla A­‑1 Pictures. Najpierw podzielili 48 odcinków na pół, i teraz znowu na pół. Naprawdę, to już jest okrutne przedłużanie cierpienia widzów, ale dobrze, że druga część tego sezonu będzie już w kwietniu, a nie za okrągły rok na przykład.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 13.10.2019 01:22
  No ok. PO słabym pierwszym sezonie już po OP widzę, że tu przynajmniej będzie ciekawie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Gamedor 25.09.2019 01:24
  Czas
  Od kiedy SAO to współczesność? Ja bym dał Przyszłość.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime