Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Haikyuu!! To the Top

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  skrytyfankamena 23.05.2020 13:39
  Wielka szkoda, że kontynuacji tego sezonu nie będzie w lipcu :( Ostatnie sceny ostatniego odcinka ładnie mnie nakręciły na potencjalnie epicki mecz.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Windir 22.05.2020 11:34
  7+/10
  Solidny sezon przejściowy/treningowy. Nowi rywale, dalsze losy zaprzyjaźnionych ekip, trochę nowych „umiejętności”, ale ciągle nic przesadzonego. Zabrakło tylko i może aż: emocji. Ale zamiast tego mamy w Shimizu  kliknij: ukryte  i  kliknij: ukryte  Tanaki. Mi pasuje taka chwilowa zmiana tempa.

  Zmiany w grafice? Detale. Na screenshotach widać różnicę, podczas oglądania nie zwróciłem uwagi, a przed seansem oglądałem recapa z fragmentami z poprzednich sezonów.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 9.05.2020 20:12
  Krótka wzmianka na temat strony technicznej
  Nie żebym się nie zgadzał z użytkownikami poniżej, bo faktem jest, że strona techniczna w tym sezonie była na pewno inna niż w poprzednich sezonach i dla wielu (dla mnie w sumie chyba też) gorsza (zależy kto jaki lubi styl i czy przywiązuje do tego dużą uwagę), ale też nie uważałbym, że była jakoś niesamowicie zła/brzydka, ponieważ nie ważne jakby ktoś to oceniał to obiektywnie nadal trzyma solidny/dobry poziom wykonania i ten sezon nadal pod tym względem prezentuje się lepiej niż większość sezonowych serii tzw. przeciętniaków. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie. Oczywiście kwestia do czego porównujemy, czy do wszystkich tytułów, czy do samego uniwersum i poprzednich jego części.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Patka 9.05.2020 13:16
  Tak teraz zauważyłam (z początku recenzji):

  „Po zakończeniu eliminacji drużynę Karausno czeka mnóstwo pracy – pokonanie Shiratorizawy to zaledwie pierwszy krok na drodze po mistrzostwo. Jednak niespodziewane zwycięstwo nad najlepszą drużyną w Japonii zwraca uwagę osób, które do tej pory nie interesowały się podupadłym szkolnym klubem. Nieoczekiwanie Karausno"

  A ten sezon rzeczywiście najgorszy ze wszystkich dotychczasowych, ale wciąż to bardzo dobra seria (końcówka recenzji – tak bardzo się zgadzam!). Zmiana kreski mi specjalnie nie przeszkadzała.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Gutosaw 7.05.2020 18:42
  Wielki spadek jakości względem poprzednich sezonów. Siatkarze zawsze trzymali mnie przy sobie interakcjami między postaciami, dobrze przemyślanymi gagami i emocjonującymi meczami. Może nic nie jest na niezwykłym poziomie, ale połączenie było bardzo strawne. Tutaj dostaliśmy mało emocjonujący trening i niezbyt dobrze animowany mecz. Może kontynuacja przywróci serię do dawnego poziomu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Weiter 5.05.2020 20:52
  Kekw
  Pierwszy recenzent, który nie zignorował kreski/animacji i nie słodził na siłę, że wszystko jest ok.

  Dobra recenzja.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  blob 5.04.2020 17:37
  Zdecydowanie „przejściowy” sezon, robiący podkład pod mecz z „lisami”. Co oczywiście nie znaczy że był słaby, bo Haikyuu to wciąż wdg mnie najwybitniejsza seria sportowa. Mam nadzieję że w kolejnym sezonie przywalą tez dobrym OP, bo ten był słaby (oczywiście kwestia gustu, ale…), a akurat w tej serii OP naprawdę potrafią dodatkowo budować emocje…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 4.04.2020 23:45
  Haikyuu!! To the Top po 13 odcinku (koniec)
  Ja chcę NATYCHMIAST kolejny sezon! AAAAA! Ubóstwiam tą serię, te postacie, te relacje. Wybitny ostatni odcinek i bardzo dobry (pomimo iż przejściowy) sezon!

  A koleżanka Ryuu jest tak urocza, że zaraz wywali mi skalę. :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 8
  skrytyfankamena 31.03.2020 14:45
  Mam takie zboczenie, że w czasie sezonu moje ulubione serie zostawiam sobie na koniec, a na bieżąco oglądam nowe, nieznane mi serie. To tak jak z zostawieniem sobie ulubionego ciasteczka lub kawałka mięsa na koniec podczas jedzenia.

  No i co? Obejrzałem póki co 4 odcinki i z przykrością stwierdzam, że Siatkarzyki zjadają w przedbiegach wszystkie nowe serie z sezonu zimowego. Nie ta jakość, animacja, oprawa, dialogi, reżyseria, nie ten mityczny 'wajb'. Jednak co klasa to klasa. I tak jak resztę serii w sumie mógłbym nie widzieć i dużo bym nie stracił (no może poza Ishozuku Reviewers xD), tak Haikyuu to pozycja obowiązkowa. Tym bardziej się jaram, że będzie to kontynuowane latem.

  No i ten opening i ending \o/
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 27.01.2020 01:24
  Haikyuu!! To the Top po 3 odcinku
  Aż mi się lekcje WF'u przypomniały i te niezbyt komfortowe sytuacje w których piłka uderza niekoniecznie tam gdzie byśmy chcieli. 🤣🤣🤣
  Odpowiedz
 • Lina 19.01.2020 22:00:40 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 29
  MrParumiV18 16.01.2020 11:13
  Haikyuu!! To the Top po 1 odcinku
  Najlepsza sportówka wraca z przytupem. Oj będzie się działo!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime