Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Akudama Drive

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  vries 29.12.2020 23:50
  Nie kupuję tego. Obejrzałem i nie kupuję. Początek fajny, ale końcówka do mnie nie przemawia. Jakby fabuła była mniej abstrakcyjna, wyszłoby serii na dobre. To jest taki wielki babol w całkiem przyzwoitej serii. Nie pierwszy i nie ostatni. 6/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  John 29.12.2020 01:58
  Ogólnie nie przepadam za seriami w tego typu klimatach, mimo to mi się całkiem podobało, chociaż końcówka trochę mnie przybiła, ale dobrze, że ostatnio jest bardziej różnorodnie, bo prawie zawsze jest piękne zakończenie, a nigdy dramatyczne, a tu było jedno i drugie :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 27.12.2020 18:22
  Fantastyczna seria. Coś, co czego nie zamierzałam nawet oglądać stało się jednym z moich ulubionych anime tego roku (jak nie w ogóle). Akcja świetna, fabuła ciekawa, animacja na poziomie (ta gra kolorami, światłami, wyśmienita reżyserka!), bohaterowie bardzo dobrze napisani… Bardzo polecam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 27.12.2020 12:56
  Dobre show z tego wyszło. Odczuwam pewien niedosyt, bo przydałoby się zobaczyć jakiś epilog. No ale twórcy postanowili zostawić parę rzeczy niedopowiedziane i nie ma w tym nic złego. Najważniejsze historie zostały skończone i to w satysfakcjonujący sposób.

  Nie będę tu robił mini recenzji, ale sądzę że jak ktoś będzie pisał reckę tego to będzie miał/a okazję się rozpisać. Ze swojej strony powiem tyle, że bardzo dobra seria akcji. Nie ma nic co by ją windowało jako klasyk czy najwyższą ligę, lecz stanowczo wyróżnia się jakością i kreatywnością.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  przyzwoita seria 25.12.2020 14:06
  Końcówka, ostatni odcinek wyśmienity.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nick 24.12.2020 16:00
  Pierrot to zrobił.
  Anime roku.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nick 6.12.2020 11:23
  Dziwię się, że nikt nie pisze o Akudamie. Wszak to przecież anime sezonu jest, a odcinek 9 to majstersztyk. Uwagę poświęcono tu wszystkiemu. Nutka lekkiego horroru, psycholski głos Nożownika  kliknij: ukryte  [Sakurai naprawdę się spisał] Zmiana w charakterze Kanciarki także jest na plus, mimo że dalej gdzieś posiada swoje pogodne nastawienie, albo dobrze udaję,  kliknij: ukryte .
  Do końca pozostały trzy odcinki. Jak reszta zostanie utrzymana w takim samym dobrym stopniu, możemy uzyskać hit.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nick 10.10.2020 17:36
  Fajne. Naprawdę fajne. Tak, jak właśnie spodziewałem. Jeszcze ten taki klimat Persony w tym szaleństwie i dodatkowo w projektach postaci. Studio Pierrot połączyło siły z twórcą Danganronpy i reżyserem Persony 4 The Golden i dwóch kinówek Persony trzeciej z którym już raz współpracowali przy Twin Star Exorcists. Liczę, że ta seria pozostanie taka do końca. Szkoda tylko, że w Akudamie pojawiła się… cenzura.
  Kilka słów także o aktorach, którzy dali popis w pierwszym odcinku. Megumi Ogata jako lekarka, która  kliknij: ukryte  jest bezbłędna. Sakurai jako maniakalny nożownik brzmi tak zabawnie i jednocześnie psycholsko. Reszta zachowuje się tak, ja powinno przystać na swoich bohaterów.
  Reasumując – fajnie się zaczęło, powinno z przyzwoitości fajnie się rozwinąć i fajnie się zakończyć, aby z czystym sumieniem wystawić Akudamie dobrą ocenę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 10.10.2020 16:16
  Nie wiem co przed chwilą obejrzałem, ale widać że ktoś się dobrze bawił. Przed obejrzeniem pierwszego odcinka zapomniałem jaki miał być premise i sam początek był taki klimatyczny… tylko po to by nagle popaść w kompletne szaleństwo. I nadal mam pewien niesmak po tym zwrocie, lecz… Lubie główną bohaterkę i chce zobaczyć jak taki normik poradzi sobie dalej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 9.10.2020 18:34
  Wielki plus za zbędnego narratora, który ci wszystko tłumaczy na każdym kroku dlaczego świat jest taki, a nie inny. Wszystko jest opowiedziane w sposób wizualny, czyli tak jak być powinno. Akcji dużo, ale trzyma się kupy, piękne kolory, czarny humor – to co lubię :) I jak cudownie jest posłuchać Megumi Ogatę w roli kobiety! W ogóle to cały casting jest wyborny! Szaleństwo w dobrym wydaniu, oby tak się utrzymało.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kaczka 9.10.2020 16:53
  Uwielbiam nie mieć oczekiwań, bo potem jestem tak przyjemnie zaskoczona. Zapowiada się niezłe szaleństwo, ale nie czułam się zagubiona. Do tego wygląd i muzyka są super, a przynajmniej pasują do takiej akcji. Żeby tylko nic się nie popsuło dalej, bo taki poziom jaki nam zaserwował pierwszy odcinek jest akurat idealnie wywarzony.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 9.10.2020 10:23
  po pierwszym odcinku
  Cudowna, szalona jazda. Dla mnie, jak na razie, największe pozytywne zaskoczenie sezonu. Jest lekko, szybko (ale bez wrażenia zbyt pędzącej akcji), z humorem i fajną ekipą. Do tego świetne graficznie i animacyjnie, muzyka też daje radę. Niech to takie zostanie do końca. :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  tamakara 8.10.2020 23:36
  O, jakże ten pierwszy odcinek był szaleńczo rozrywkowy! Absurdalnie kretyński! Jestem pod wrażeniem wykreowanego tu świata, nie spodziewałam się takiego ładunku samoświadomego (?) kiczu. To było po prostu genialne :D
  Ciekawe, w którą stronę z tym pójdą…?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime