Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Majo no Tabitabi

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Kaczka 18.10.2020 13:25
  3 odcinek
  Musiałam od razu przyjść poczytać komentarze tutaj, bo sama nie wiem, co o tym myśleć. Jeśli kolejny odcinek będzie wyglądał podobnie, to nie wiem czy będę oglądać dalej, bo te dwie historie wzbudziły we mnie dziwne uczucie. Liczyłam na coś lekkiego, różne przygody, a nagle zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Zrozumiałabym, gdyby Elaina miała tylko rolę obserwatora, który nie ingeruje tak bardzo, ale teraz stała się właśnie taka znieczulona, zimna i po prostu niesympatyczna. Już wolałabym, żeby przedstawiono mniej osobnych historii w tym sezonie, niż żeby robili takie pokręcone zmiany w scenariuszu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 18.10.2020 09:42
  W sumie spodziewałem się banału i ładnych widoczków, a tu przychodzi taki trzeci odcineczek i zaczynasz się zastanawiać, czy to był jednorazowy wyskok, czy jednak faktycznie to anime próbuje przemycić trochę więcej treści. Ale jednak byłem miło zaskoczony, zobaczymy, co dalej będzie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  . 18.10.2020 04:25
  3
  Nie wiem jak w LNce, ale w mandze  kliknij: ukryte . Nie wiem jak z tą drugą, nie chce mi się czytać, ale czuję tutaj dużą ingerencję… Yyyy… Reżysera? Scenarzysty? Nigdy nie wiem którego o co obwiniać i któremu co przypisać… No ale na etapie adaptacji chyba za dużo pozmieniano.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  kot schrödingera 18.10.2020 03:16
  Przy trzecim odcinku...
  ...nagle z banału stało się intrygująco oglądalne (gdy równocześnie Tonikaku Kawaii też w trzecim popada w zwykłość). Życie jako podróż przez zło zewnętrznego świata dla samego doświadczania? Po co i dlaczego? Madoka odpaliła mrok w podobnym momencie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Impos 18.10.2020 02:42
  Dziwne...
  Mam wrażenie, że wrzucili odcinek z pominięciem jakichś pośrednich etapów podróży. Bo coś musiało się stać, że młoda idealistka z pierwszego odcinka jest gotowa całkowicie  kliknij: ukryte , byle tylko móc szybko w spokoju lecieć dalej (raczej nie była taka od samego początku, bo  kliknij: ukryte rozegrała bardzo dyplomatycznie).
  Oczywiście w pewnym stopniu jej zachowanie jest zrozumiałe (skoro w tym świecie  kliknij: ukryte ).
  Najbardziej niepokojący jest jednak „morał”, który piętnuje  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Zomomo 17.10.2020 14:59
  3 - zonk
  Co tu się stało…  kliknij: ukryte  Dziwne to wszystko i zupełnie nie pasuje do poprzednich odcinków, aż jestem ciekawy dokąd to wszystko zmierza…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 9.10.2020 18:06
  Bardzo podoba mi się charakter głównej bohaterki – jest trochę zarozumiała, ale o dobrym sercu, w dodatku świadoma swoich umiejętności i twardo stąpająca po ziemi. Mały powiew świeżości od słodkich do porzygu i wiecznie pozytywnych MC w tego typu seriach :D Zapowiada się przyjemna seria, do tego śliczna wizualnie!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 4.10.2020 18:06
  1
  W końcu!  kliknij: ukryte  Magia w stylu bardziej europejskim, setting i ogólny klimat raczej też, choć póki co nic pewnego. Od następnego odcinka zaczyna się podróż, a Elaina zaprezentowała się jako całkiem rozsądna, dającą się polubić postać. Warto też wspomnieć, że grafika wygląda tak imponująco jak się spodziewałem, a może nawet nieco lepiej – przede wszystkim piękne, pełne koloru i życia tła, które też mają swój charakter, a nie są tylko typowymi dekoracjami fantasy. Oby poziom się utrzymał i oglądam dalej
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  . 3.10.2020 02:52
  Ale ta seria do PogChampik. Nie spodziewałem się takiej uczty.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kaczka 2.10.2020 22:05
  pierwsze wrażenie
  W sumie nie miałam tego na liście do obejrzenia, ale jak zobaczyłam, że wyszedł pierwszy odcinek to stwierdziłam że mogę zobaczyć co to i zdecydowanie nie żałuję. Zacznę od tego, że nie spodziewałam się, że to będzie tak ładnie wyglądać XD Zupełnie się na tym nie znam, ale podobały mi się tła i efekty przy rzucaniu zaklęć. Wydaje mi się, że to będzie taka lekka seria, ale nie zanudzająca. Szczerze mówiąc, nie czytałam nawet opisu, ale ten pierwszy odcinek wystarczająco mnie zachęcił.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime