Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Tensei Shitara Slime Datta Ken [2021a]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 1.04.2021 18:33
  Tensei shitara Slime Datta Ken 2 po 12 odcinku (koniec)
  Mimo wszystko dla mnie rozczarowanie sezonu. Nie tak spektakularne jak inna dobrze nam znana kontynuacja też z tej zimy, ale jednak. Nie rozumiem również podzielenia tytułu na dwie części, skoro i tak w wiosnę planują serię poboczną z tego uniwersum. Też troszkę zirytowały mnie ostatnie odcinki tym powerupem z OP na BARDZIEJ OP, a kolejne podnoszenie jego umiejętności strasznie bezsensowne, po prostu coś w stylu – masz wszystko na maksa i się baw. Natomiast muszę pochwalić stronę techniczną, bo trzymała poziom sezonu poprzedniego i gdy trzeba było, to odpowiednio animowali walki. Na następną część się nie napalam, ale pewnie obejrzę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 25.03.2021 13:31
  SLIME JESUS IS BORN~!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ursa 23.03.2021 21:51
  dobra, nie wiem, czy to miało sens,  kliknij: ukryte  :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 16.03.2021 18:13
  Cóż, dzisiaj dla odmiany cały czas była akcja i to właściwie był jeden z lepszych odcinków drugiego sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  rool 11.03.2021 01:32
  Druga seria to całkowita klapa. Już w pierwszej serii fabułę okroili a druga seria wogóle kupy się nie trzyma. Novelka jest ładnie napisana i ma swoją kolejność wydarzeń, w anime zrobili od zmoderowano strony i jeszcze sporo pominęli.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 10.03.2021 06:11
  Nie znoszę takich odcinków. Bóg wie po kiego grzyba one są tak naprawdę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 3.03.2021 13:09
  8
   kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  MrParumiV18 24.02.2021 13:06
  Tensei shitara Slime Datta Ken 2 po 7 odcinku
  Mam kilka problemów:
  a) dlaczego wymordowali tylko garstkę randomów?
  b) dlaczego ludzie, którzy zaatakowali Tempest wymordowali tylko tą garstę i nagle się wycofali?
  c) szczególnie jeśli Hinata wierzyła, że wyeliminowała Rimuru to mogła się skontaktować z wojskiem atakującym Tempest, że nie ma już nic co mogłoby ich zatrzymać i mogliby dokończyć rzeź na spokojnie z osłabionymi przez barierę w środku, a takżę ciężko rannymi potworami?
  d) ale skoro jednak z niewiadomego powodu się wycofali, to w jakim celu ta bariera dalej stoi?
  e) dlaczego Rimuru po tym wszystkim zaprasza Myulan na wspólną herbatkę do sali konferencyjnej?
  f) jeszcze ta deklaracja rycerzy, że wycofują się na tydzień aby omówić podjęcie niezbędnych działań… ale czy atak na miasto i wymordowanie kilkunastu potworów to już nie są niezbędne działania? Dając tym samym czas i szansę potworom na przygotowania… Dodatkowo prawią, że nie akceptują potworów, ale przyjdą se później z królem i mają się pokłonić oraz złożyć przysięgę wierności… w jednym stwierdzeniu nie dają prawa istnieć potworom, a w drugim proponują im życie w zamian za wierność królowi… że co?
  Te rozwiązania totalnie nie trzymają się kupy… no chyba, że ja czegoś tutaj nie rozumiem, w takim razie proszę wyprowadzić mnie z błędu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Nikodemsky 23.02.2021 21:39
  ale mnie dzisiaj przy tym szlak trafił…

  zaczęło się robić ciekawie, pojawił się faktycznie poważny problem dla slajmu­‑nacji –  kliknij: ukryte  i generalnie mógł to być nie wiem… jakiś test dla historii jako całości.

  Na czym się skończyło?  kliknij: ukryte , przecież wszyscy jesteśmy przyjaciółmi, co nie?.

  To jest ewidentne odwracanie się od własnego ustawienia wątku w sposób, który daje protagowi i reszcie jego pierwszoplanowej wesołej bandy niezniczalny plot armor oraz potwierdzenie, że autor nie miałby pojęcia jak pociągnąć nieco bardziej ambitną historię(zresztą antagonistów też nie potrafi robić, na marginesie). Ja rozumiem, że to jest raczej lżejsza przygodówka ale miejmy trochę konsekwencji.

  Jak ja się cieszę, że inne, bardziej wartościowe, ekonomiczne isekaje dostają adaptację i mam nadzieję, że po nich ludzie zapomną o slajmie. Ta bajka już od jakiegoś czasu ma sporo problemów ale takie prowadzenie wątków to już przybijanie gwoździ do trumny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 13.01.2021 11:45
  1
  Obiecujący początek. Mam nadzieję, że twórcy uczą się na błędach i ten sezon zwyczajnie uniknie wpadek i będzie lepszy od poprzedniego. Być może nawet podział na dwie części po dwanaście odcinków wyjdzie fabule na zdrowie…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime