Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Tenkuu Shinpan

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrPrado30 15.08.2021 22:07
  Tenkuu Shinpan
  Anime o niczym. Bardzo nudne i powtarzalne, żałuję, że to obejrzałem. Cały czas na ekranie widoczne są te same scenerie: dachy budynków, drewniane mosty, korytarze z wieloma drzwiami, wszystkie 12 odcinków dzieją się tylko w tych miejscach, tylko w kilku są widoczne jakieś pomieszenia ale są one tak samo surowe jak korytarze. Seans ten to zmarnowany czas, nie ma ani spektakularnych walk ani jakiejś wielkiej brutalności. Radzę omijać ten tytuł z daleka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  NoWave 27.04.2021 18:34
  Pozytywnie
  Szczerze, nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych ocen. Autorzy chcieli (całkiem skutecznie zresztą) ominąć wiele bubli fabularnych starając się tłumaczyć większość dziwnych zjawisk, zachowań etc. Historia dość słaba, może i tak, ale czy o to w tym anime chodzi? Moim zdaniem, nie. W zamian dostajemy mnóstwo ciekawych postaci i napierniczania z rozlewem krwi, w nic nie wyróżniającej się, lecz poprawnej grafice, które to, po prostu, przyjemnie się ogląda. Jednak  kliknij: ukryte  Poza tym, wątki echci, trochę bez sensu mogło się bez nich obejść. No i myślałem, po pierwszym odcinku, że będzie bardziej mrocznie- a to akurat wielka szkoda. Ogólnie jeśli macie wolny dzionek na wchłonięcie serii i lubicie oglądać podcinanie głów tudzież inne krwiste zabójstwa- to nie stracicie czasu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  quantum2000 9.04.2021 12:31
  Nic specjalnego
  Realizacyjnie netflix nawet nieźle dał sobie radę, ale historia jest cienka. Tym razem to wina podstawy tej serii, czyli mangi. Anime jest ciekawe i wciągające tak przez pierwsze trzy odcinki, potem historia się rozmywa i rozjeźdża. Będzie kontynuacja, ale niespecjalnie jestem ciekaw co będzie dalej – w zasadzie zrobiło się na tyle przewidywalnie, że można się domyślić.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  rool 28.02.2021 15:16
  więcej japońskiej filozofii niż to warte
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime