Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 21
  Łowca czarownic 20.04.2021 21:21
  Po 3 odcinkach
  Tak jak na początku powiedziałem, że zachowanie głównego bohatera nie odrzuca tak teraz muszę stwierdzić, że to jest jeden z lepszych bohaterów tego typu historii. Facet który jeśli brać pod uwagę rzeczywiste standardy kliknij: ukryte  Sama historia jest prowadzona dobrze narracyjnie i każdy odcinek coraz więcej odkrywa w dość przyjemny sposób przedstawiając  kliknij: ukryte  Relacje pomiędzy postaciami to również coś co nie jest jakąś karykaturalną aberracją – jak niestety bywa często. Relacje i chemia jest myślę ładnie nakreślona. Ukazanie bohaterów który jakoś nie obawia się mówić co myśli i ma swoje zdanie lub też potrafi przemóc się i powiedzieć leży na sercu nie kryjąc się z tym przez pół sezonu jest na swój sposób odświeżające.

  Kiedy usłyszałem jak MC mówi  kliknij: ukryte  czy też  kliknij: ukryte  to jakoś mnie kupił tym.

  Myślałem, że adaptacja będzie gorsza a tutaj uważam jest lepiej niż w mandze. Oby tego nie zepsuli ale póki co bardzo przyjemna pozycja.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 6.04.2021 20:10
  Fajne. Miałem na celowniku i liczę na dobry romcom, póki co wypadło całkiem sympatycznie :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Łowca czarownic 6.04.2021 13:35
  Początek
  Czekałem na tytuł jak tylko usłyszałem, że mają zrobić wersję animowaną. Zapoznany byłem nieco z mangą ale ta akcja niezbyt daleko byłą przeprowadzona. Temat akurat dość mocno mi pasuje łącznie z  kliknij: ukryte 
  Zarówno sytuacja jak i zachowanie głównego bohatera nie jest czymś co tu odrzuca. Jego zachowanie i czyny jakoś łatwo mi zrozumieć.
  Pierwszy odcinek wypadł bardzo przyjemnie – dwójka głównych bohaterów na plus, zresztą i pozostałe postacie w porządku. A to w tym tytule najważniejsze.
  Przyznam się szczerze lepiej niż się spodziewałem  – bardzo dobrze, że pozostawili sporo przemyśleń głównego bohatera jako wypowiadane na głos kwestie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 5.04.2021 19:11
  To prawdopodobnie będzie najlepszy romans sezonu wiosna 2021. Nie, żeby miało jakąś dużą konkurencję(w zasadzie chyba tylko Fruit Basket z poważnych kandytatów) ale zapowiada się na romans z różnicą wieku, który będzie miał ręce i nogi.

  Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze, Sayu jest bardzo słodka i pomimo tego co mówi o niej protag docenia, co się dla niej robi; sam mc zgrywa trochę tsundere ale jednocześnie stąpa twardo po ziemi i pomijając fakt, że trzyma obcą nastolatkę w domu próbuje coś zrobić z jej sytuacją.

  Jeśli się zastanawiacie czy warto oglądać – nie jest to treściowo to samo, co np. Koi wa Ameagari no You ni(męskiego protaga wolę stamtąd ale Sayu jest o niebo lepsza od Akiry) ale to nadal bardzo przyjemny romans, gdzie drama nie jest głównym elementem zainteresowania i mamy okazję w widoczny sposób śledzić zmianę relacji, czy charakteru bohaterów.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime