Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Tokyo Revengers

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Yuki69 11.06.2021 09:12
  Polska
  Wydawnictwo Waneko wyda Tokyo Revengers. 22 tomy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 18.04.2021 21:22
  ep2
  Ciężko się patrzy na serię tego typu, gdzie główny bohater nie potrafi wykorzystywać informacji na swoją korzyść, dedukcja kuleje i w ogóle nie jest zbyt ogarnięty… możliwe, że z czasem to się zmieni ale póki co mentalnie jest na bardzo niskim poziomie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Fan anime 18.04.2021 14:14
  Po 2 odcinku
  To nie ma żadnego sensu. kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 14.04.2021 03:14
  Powiem tak – jest to historia z potencjałem, setting wydaje się być względnie ciekawy(choć nie jest to na pewno nic aż tak ambitnego jak Erased), jest dużo pole do ciekawych wydarzeń ALE:

  1. Bajka średniawo sprzedaję w.w. historię, czasami nawet słabo. Rzeczy tego typu potrzebują dobrej reżyserii, TR takową pochwalić się nie może.

  2.  kliknij: ukryte .

  3. Chardesigny – sposób rysowania uszu jest już trochę dziwny w materiale źródłowym u kilku postaci(nie u wszystkich, zaznaczam) ale tutaj jest to nader wyróżnione. Momentami wygląda to wręcz karykaturalnie.

  Podejrzewam, że pojawi się tutaj masa rzeczy, do których można będzie można się przyczepić ale nie mamy zbyt wielu tworów ze skokami w czasie(tj. zaadaptowanych do anime), więc odpowiednio obniżając oczekiwania może być to całkiem akceptowalny seans.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Harashiken 11.04.2021 20:17
  hmm średnio
  Miałem spore oczekiwania co do tego tytułu ale pierwszy odcinek nie robi ma mnie wrażenia.

  Przede wszystkim, dlaczego główny bohater musi być życiowym nieudacznikiem? A po drugie dlaczego 12 lat? Taki okres czasu rozmywa wydarzenia z przeszłości. Uważam, że dużo mocniej by to wybrzmiało gdyby poszli w wątek normalnego gościa, z normalnym życiem, który zakończył niedawno poważny związek. Kochali się, byli ze sobą długo, zależało im na sobie, ale coś nie grało i podjęli decyzje o rozstaniu, a kilka miesięcy później dowiaduje się, że jego ex zginęła z powodu tego gangu. Może nawet coś poważniejszego niż  kliknij: ukryte . To miałoby spory emocjonalny ładunek gdyby pierwsze minuty odcinka poświęcić na ukazanie migawek z ich życia, związku rozstania, a potem trach. A tu mamy całe zaczepienie tylko w tym, że gość jest przegrywem, a laska z czasów szkolnych była jego jedyną dziewczyną więc w dramatycznej chwili staje się najjaśniejszym wspomnieniem w jego życiu. Meh.

  Druga sprawa to taka, że wybija mnie z klimatu  kliknij: ukryte . Myślę, że to by dużo lepiej działało gdyby gość trafił do przeszłości i  kliknij: ukryte . Summa summarum, wydaje mi się, że wyjdzie z tego taki efekt motyla tylko w bieda wykonaniu.

  Ech szkoda.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime