Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Kanojo mo Kanojo

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Przechodzien 19.10.2021 14:50
  Było zaskąjąco dobrze.
  Ta komediowo­‑romantyczna kolejka górska bawiła mnie całkiem dobrze. Jedyne czego brakowało perfekcji to że zabrakło czasu antenowego na głębsze przedstawienie relacji pomiędzy bohaterami naszego trójkąta. Owszem Naoya to prostolinijny „dobry chłopak”, ale przynajmniej jest świadom swoich uczuć do swoich dziewczyn. Saki i Nagisa świetnie się uzupełniają, o ile pierwsza z jej charakter jest siłą napędową wielu gagów to druga nie pozostaje w tyle.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Sympatyczna parodia haremów 22.09.2021 13:15
  Tylko tu "legalny" harem licealny i jego "zawiłości"
  Jeżeli kogoś rozbawią dwa pierwsze odcinki, satyra z norm społecznych i czasem klozetowy humor kliknij: ukryte , a zwłaszcza podpasuje komuś odcinek drugi i bawi go koncept rodem z filmu OCH KAROL (tego z 1985r) to polecam.

  Jeżeli ktoś chce tylko obejrzeć ekranizację pierwowzoru, to już nie koniecznie. Rzadko śmieszy nas dwa razy ten sam dowcip. A tu sporo żartów wynika z gagów i mniej standardowych pomysłów. Ale nawet koncept  kliknij: ukryte miał w sobie nutę świeżości.
  Na szczęście nie będzie tu dużo nazbyt sztampowych rozwiązań i zagrywek. I mimo tony absurdu seria ma spore cechy realizmu. Jednych to zachęci, innych odstraszy.

  Na pewno nie każdemu spodoba się koncepcja legalnego trójkąta w serii, która nie jest fantasy.
  Mam też wrażenie, że części wielbicieli haremowych serii odzieranie ze złudzeń może się nie spodobać ;p

  Seria niskobudżetowa, trochę kontrowersyjna, bardzo prostolijny bohater, a jednak dla mnie było to bite ponad 4 godziny dobrej zabawy. Serdecznie polecam. Łamacz tabu murowany ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Zomomo 21.09.2021 17:37
  Po 12 odcinku
  Świetna komedia i zarazem parodia klasycznych haremówek. W tym sezonie pokonała u mnie wszystkie serie z wyjątkiem Uramichi Onii­‑san, co nie znaczy, że są słabe – u mnie komedia zawsze ma fory :) Oryginalna koncepcja, interesujące postacie, wreszcie bohater z temperamentem, może tylko trochę zbyt hałaśliwy :) Fanserwis bardzo oszczędny, zdecydowanie nie jest to ecchi. Może i miejscami głupawe, ale komedia nie musi być szczególnie ambitna, ma relaksować i rozweselać i to się twórcom w pełni udało. Jak dla mnie 9/10 i czekam na drugi sezon :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Xaven 5.09.2021 23:56
  Koncept to samo serce anime. Im kreatywniej tym lepiej.
  Genialna parodia.
  Genialne anime.
  Każdy odcinek rozwesela mi dzień.
  Mój czarny koń sezonu.

   kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Anonimowa 3.09.2021 07:56
  Przepraszam
  W wielu, naprawdę wielu anime występuje coś na kształt haremu, albo reverse haremu. W dużej części to produkcje ecchi.

  Nagle znajduje się bohater, który jawnie i szczerze określa swoje uczucia, chce stworzyć udany związek poligamiczny,  kliknij: ukryte , seksu nie ma, za to są różne uczucia i taka seria jest omijana szerokim łukiem, albo jedynkowana.

  Nikomu (prawie) za bardzo nie przeszkadza animowane maltretowanie dzieci, znęcanie się, ucinanie kończyn, a animowani demoniczni pedofilscy opiekunowie dostają noty 9/10. W dodatku większość kiepskich haremów ma noty powyżej 6 i tam to jest nieważne, że w owych seriach bohater nie może się zdecydować, buja się od lewa do prawa, albo ociera i wyciera o wszystko, co się do niego łasi.

  Tymczasem komediowa satyra, w której ma szansę zaistnieć prawdziwy i jedyny legalny, wspólnie uzgodniony harem zasługuje na same jedynki?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Zomomo 11.08.2021 20:57
  po 4
  Nie zniechęcajcie się tym, co tu piszą :) Całkiem śmieszne, oryginalna koncepcja, fajni bohaterowie, taka typowa komedia­‑odmóżdżacz :) Jak na razie dałbym 7/10, zobaczymy co będzie dalej, te 4 odcinki zabiły mi deprechę równie skutecznie co butelka łiskacza :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Vpirate65 26.07.2021 20:46
  Czytalem mange
  Czytalem mange tego czegos. Ilosc cringe byla straszna. Rozumie ze jie disc ze jest to adaptacja 1:1 to jeszcze slabo zrobiona? (Jestem na 20 chap)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Klemens 10.07.2021 02:49
  Boże przenajświętszy, co to jest…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 6.07.2021 01:09
  Ten chory koncept powinien pozostać w głowie autora.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  vries 4.07.2021 08:35
  Nope.
  Człowiek myśli: przełożą mangę 1:1 i będzie dobrze, a nie jest. Coś jest nie tak. Żarty nie śmieszą. Co jest temu winne? Sam nie wiem. Podsumowując tą chaotyczną wypowiedź: nie jest tak łatwo zrobić komedię.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime