Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

86 [2021]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  MrParumiV18 24.12.2021 14:41
  86 2 - finał przełożony
  No i hop. Za niecałe dwa dni epizod 10, a dwa ostatnie w marcu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  bedlamite 20.11.2021 22:07
  Reżyser
  Po jednym z odcinków aż sobie sprawdziłem, kto reżyseruje tę serię i co jeszcze ma w swoim portfolio. Okazuje się, że to pierwszy raz, gdy dostał do wyreżyserowania więcej niż 1­‑2 odcinki jakiejś serii. Jestem ciekawy, co jeszcze kiedyś stworzy, bo 86 pokazuje, że gość ma potencjał.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 2.11.2021 16:23
  po 5.
  Co za tempo. Co za akcja. Co za muzyka. Odcinek na 50/10. Jak oni to zanimowali, chyba jedna z najlepszych walk mecha, jakie widziałem. Już i tak celuje w moje Anime of The Year, ale takie odcinki tylko potwierdzają, że miałem dobre przeczucie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Łowca czarownic 1.11.2021 11:01
  Do tej pory
  Doskonała seria – dali radę bardzo dobrze zaprezentować spokojne momenty budując postacie, potrafią kreować świat i dodatkowo dali sobie radę ze scenami akcji. Jest interesująco a każdy odcinek nawet nie wiem kiedy się kończy.
  Następny odcinek zapowiada się świetnie.

  Nawet co do openingu i wokalu – myliłem się. On siadł dopiero po kilku odsłuchaniach ale po dokładniejszym przyjrzeniu się jak wizualia łączą się z tekstem i wokalem – to czapka z głowy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 31.10.2021 23:30
  86 2 po 5 odcinku
  To niezły cliff po endingu. Aż mnie zmroziło na chwilkę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Serene 12.10.2021 13:38
  2 odcinek
  Miałam obawy, gdy przeczytałam, że w tym sezonie/courze dostaniemy mniej Milize. Przyznaję jednak, że w tym odcinku niczego mi nie zabrakło. A wątek akademii oficerskiej zapowiada się ciekawie. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 7.10.2021 22:29
  86 2 po 1 odcinku
  Bardzo dobry pierwszy odcinek. Technicznie nie było miejsca aby odpowiednio zabłysnąć, więc pod tym względem i porównując z epizodami sezonu pierwszego start tylko w porządku. Na plus na pewno wprowadzenie nowych postaci na czele z sympatyczną w pierwszym kontakcie Fredzią. Interesujący też ten tymczasowy prezydent Zimmerman. Niejednoznaczny typ, którego osobiście nie jestem w stanie na razie rozgryźć, czy dobrze udaje, czy serio taki wspaniałomyślny. Na pewno ma coś za uszami związanego z jego własną przeszłością, Cesarzowa nasza zresztą też, co tylko zachęca do dalszego śledzenia tego tytułu, ale tak naprawdę to też nie było za bardzo potrzebne po udanym pierwszym sezonie. Dodam tylko do tego co napisałem poniżej, że jednak zmieniam zdanie. Muzyka z openingu jednak jest wybitna. Jak zacząłem jej słuchać, tak nie przestaję i coraz bardziej wpada mi w ucho.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 5.10.2021 19:43
  86 2 - opening
  Odcinka jeszcze nie widziałem, ale że trafiłem przypadkiem na opening to nie wypada go skomentować, a zrobię to bardzo krótko. W końcu amazarashi powraca! Jestem fanem jego wokalu i cieszę się, że jak już powrócił to w tak pięknym otwarciu. Sam utwór może nie jest aż tak wybitny jak inne znane jego wykony, ale i tak opening świetnie wypada, szczególnie pod względem wizualnym.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 3.10.2021 22:49
  Dla mnie Fredzia dobra postać – cośtam minimalnie sobie zaspojlerowałem, że będzie, ale dla mnie będzie to jedna z sympatyczniejszych postaci drugoplanowych. I widzę, że z poziomu nie schodzą, jak „Tatuś” podniósł palec, by ją uciszyć, to dziwnym trafem idealnie zasłonił jej usta :) Albo „Cyklop” ma oczy różnej barwy – nie wiem,, czy to konwencja z LN, ale pseudonim adekwatny :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Serene 3.10.2021 19:39
  Pierwszy odcinek
  Nowy kraj i bohaterowie, przemiana Milize – wiadomo, że fajnie. Ale to ten przepiękny opening skradł moje serce.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime