Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 27.10.2021 18:16
  3 - ilustracje na koniec odcinki
  Zazwyczaj niezbyt zwracam uwagę na tzw. „endcardy”, ale przy okazji tego anime twórcy póki co wybierają naprawdę ciekawych artystów. W pierwszym odcinku był mistrz Yom, w drugim króciutka animacja od Karameru, a w trzecim Asanagi – autor pornomang. I o ile goście od hentai'ów co jakiś czas się trafiają jako autorzy ilustracji do różnych anime, to Yom i Karameru to inna liga. Więc nie dość, że anime samo w sobie jest bardzo dobre, to warto też obserwować dla takich smaczków
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  I. 10.10.2021 15:42
  Ej, to jest dobre!
  W ogóle nie miałam tego w planach, ale komentarze poniżej mnie skusiły… Obejrzałam 1 odcinek i naprawdę świetnie się bawiłam! Lolitkowy wygląd bohaterki może trochę odstraszać, ale cała reszta jest na piątkę z plusem :)
  Po Uramichim z zeszłego sezonu wróciły złe wspomnienia o byłej pracy, a ta seria była jak nastrajający optymistycznie leczniczy balsam :)
  Polecam każdemu na odprężenie!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 10.10.2021 12:57
  1
  Podobało mi się to dużo bardziej niż powinno. Jeśli kolejne odcinki utrzymają taki poziom, to będę bardzo zadowolony. No i w końcu Doga Koba robi jakieś dobre anime w tym roku. Oczywiście animacja też trzyma wysoki poziom, a opening to w ogóle animacyjny i reżyserski majstersztyk. I będą ilustracje na końcu odcinków – w tym tygodniu zaczęli mocno, bo od mistrza Yoma, ciekawe czy dalej też będą tak znani artyści :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 9.10.2021 22:09
  Seria tv jest trochę bardziej wholesome slice of life, niż komedia(tj. pierwowzór) ale to chyba nie był zły pomysł, bo ogląda się bardzo przyjemnie.

  Koleżankę z pracy podkłada Hayami Saori, co jeszcze bardziej działa na plus :3

  No i bardzo podobał mi się ED, trafili w dziesiątkę z pomysłem, realizacją i utworem.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime