Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Bocchi the Rock!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  San-san 24.01.2023 16:23
  Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Przesympatyczna seria. Oglądałam z przyjemnością, choć w głos się nie śmiałam.

  Na plus oddanie introwertycznego charakteru Hitori. Jak wcześniej wspomniano pomieszanie autentyczności z przerysowaniem. Na scenkach z jej reakcjami osadza się 80% humoru, ale do końca sezonu pozostaje to w miarę zabawne. Zwłaszcza, że bohaterka przechodzi pewien progres. Przerywniki w postaci odmiennej grafiki – paradne ;D

  Trochę żałuję, że jeśli chodzi o większość spotykanych postaci okazuje się, że świat jest mały i wszyscy się znają… no mam na myśli konkretnie dwa przypadki. meh

  Zabawne było to, że tata Hitori pozostaje przez cały czas (celowo) bez twarzy. Lol. Nie wiem po co. Bo to niemal jedyny mężczyzna w tle?

  Udany finał i zgrabne, sensowne prowadzenie fabuły. Postaci niezłe, najbardziej cieszyło mnie, że dziewczęta są bardzo wyrozumiałe i wpierające dla Bocchi.

  Chyba mogę z czystym sercem dać 8/10 ;)
  Chętnie obejrzę kontynuację, bo seria ma do tego potencjał
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 27.12.2022 11:09
  Fantastyczna seria. Super dowcipna, z sympatycznymi bohaterkami i bardzo ciekawymi zabiegami artystycznymi :D Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to kolejny klon K­‑On! – nie można się jednak bardziej mylić. Polecam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 24.12.2022 23:38
  12
  Cała esencja serii skondensowana w jednym odcinku. Piękny finał. Teraz już jestem pewien, że to najlepsze anime tego roku, a być może nawet moja topka wszechczasów. Gorąco polecam, ale zaznaczam – wiele zależy od tego, czy humor trafi, czy nie. A nawet jak nie trafi to za samą oprawę wizualną należy się co najmniej pozytywna ocena :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 10.12.2022 20:06
  10
  Odcinek o tytule „after dark”, a nie było żadnego nawiązania ani do openingu Bleacha ani samej piosenki. Trochę szkoda xd.
  A ogólnie to anime jest niesamowicie dobre i ogromnie żałuję, że zostały tylko dwa odcinki. Mam przynajmniej pewność że finał będzie równie dobry, co reszta serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  ZSRRKnight 5.11.2022 22:05
  5
  anime sezonu. Przy dobrych wiatrach nawet roku.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 17.10.2022 19:46
  2
  Dla mnie to już jest topka sezonu. A Hitori to jednocześnie najbardziej realistyczna i przesadzona dysfunkcyjna osoba, jaką kiedykolwiek widziałem w anime. Dużo też w tym oczywiście pomaga świetna gra aktorska Yoshino Aoyamy i kadrowanie, które bardzo wyraźnie oddaje wyobcowanie i dystans Hitori.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 9.10.2022 15:03
  1
  Świetny początek. W zasadzie dużo lepszy niż się spodziewałem, a i tak oczekiwałem wysokiego poziomu. Ogólnie warto obejrzeć i samemu się przekonać. Ja już jestem kupiony.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime