Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Kubo-san wa Mob o Yurusanai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Sulpice9 1.07.2023 22:51
  Trudny do jednoznacznej oceny
  Z jednej strony przewidywalny iyashikei, dogadzający młodzieży płci brzydkiej, z grafiką wołającą o pomstę do nieba (co w ostro kontrastuje z zestawem znanych, zapewne bardzo drogich seiyuu i całkiem dobrą muzyką), z drugiej… W sumie to urocza, relaksująca historia, szczęśliwie pozbawiona jakichkolwiek akcentów haremówkowych i nawet fanserwisowych (a przynajmniej ja ich nie dostrzegam). Do tego fajnie pokazano rodziny bohaterów i podoba mi się, że główny bohater coś robi, by w końcu społeczeństwo zwróciło na niego uwagę.

  Tak więc jak na tak banalny pomysł wyszło coś przynajmniej ponadprzeciętnego, co będę miło wspominał. Szkoda tylko, iż tak strasznie zaniedbano grafikę… Dziwi to tym mocniej, że to studio wcześniej zrobiło „Do it yourself”...

  Ale jeśli usłyszę, że przy potencjalnym drugim sezonie (który pewnie nie nastąpi) z grafiką coś się poprawi, to nawet siądę do kontynuacji.;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Zomomo 26.06.2023 03:23
  Jak dla mnie, to był najlepszy iyashikei sezonu – 100% relaksu bez cienia nudy. Hanazawa świetnie pasowała do roli Kubo. Niewielki minus za grafikę, czasem przeszkadzał mi wygląd głównego bohatera, może i był niewidzialnym introwertykiem, ale zombi raczej nie :) 9/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 13.06.2023 19:49
  Niesamowite. „Covid” dał im dodatkowy sezon na skończenie 6 odcinków, a i tak w ostatnich widać znaczący spadek jakości. Rozumiem, że to jest po prostu jakaś zasada?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Klemens 25.01.2023 03:35
  Te wszystkie doniesienia o przerwie w realizacji z powodu „covidu” wyglądają jak idealny pretekst do tego, żeby porzucić nieudany projekt.
  Obym się mylił, bo moim zdaniem Kubo­‑san jest, póki co, jak najbardziej udaną adaptacją. Idealnie oddaje charakter mangi.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime