Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato Hen

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 22.05.2023 17:32
  7
  Narzekałem na Yuukaku­‑hen, ale coraz bardziej mam wrażenie, że ten sezon jest zdecydowanie nudniejszy i gorszy od poprzedniego. Mam tylko nadzieję, że w następnych odcinkach trochę przyspieszy tempo i będzie trochę epickiej animacji, bo póki co grafika nie odciąga uwagi od fabuły.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  genji201 20.04.2023 18:38
  Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato Hen po 2 odcinkach
  Po pierwszych dwóch odcinkach początek bardzo przyjemny i spokojny lecz bardzo bardzo ale to bardzo rozwleczony…
  Arc w mandze był dosyć krótki, a tutaj z tego co widzę studio będzie chciało na siłe rozciągać i dodawać rzeczy/informacje które za dużo do historii nie wnoszą.
  Co do animacji no to jak zwykle ufotable dowozi i nie ma co więcej dodawać.
  Narazie nie ma tragedii i zobaczmy jak to dalej rozwiną
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 18.04.2023 20:53
  Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato Hen po 1 odcinku
  Boże przenajświętszy… Jaki ten wstęp był NUDNY!
  Szczerze to jest tragedia. Ta seria nie zasłużyła na tak genialne studio jak ufotable. Mam nadzieję, że walki (tylko dla nich oglądam tą pozycję) zaczną się szybko, bo inaczej sczeznę. Na szczęście ratuje to nieco nowy opening. Pod względem wizualnym nie ma niczego nadzwyczajnego, gdyż jego jakość jest praktycznie taka sama jak w poprzednich. Za to muzyka do mnie przemawia bardzo i jest dla mnie chyba najlepsza jak do tej pory. Szczególnie w momencie jak milet i wokalista MAN WITH A MISSION zaczynają śpiewać równocześnie.

  Tak naprawdę nie ma co więcej dodawać. Stara i niesmaczna czekoladka zabójcy demonów z przepięknym jak zawsze papierkiem produkcji ufotable. Kto lubi, niech wcina, ja tam wywalam do kosza i wieszam papierek na ścianie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 9.04.2023 23:03
  No to zaczynamy sezon 3 od 1­‑godzinnego wprowadzenia.

  Wstępniak z ukazaniem wszystkich Upper Rank­‑ów wyborny, Ufotable podnosi poprzeczkę z grafiką z każdym kolejnym sezonem, widać że że DS to ich sztandarowy produkt. Momentami aż ciary przechodzą.

  Dalej mamy standardowe wygłupy Tanjiro i spółki oraz ukazanie już samej wioski, łącznie z „wejściem”

  Muzyka i klimat na najwyższym poziomie. Muszę przyznać, że z czasem polubiłem i Zenitsu i Inosuke, ale chyba przyda się odpoczynek od nich bo nie zanosi się że pojawią się jeszcze w tym arcu. Bardzo fajne intro i potwierdzenie że Man with a Mission robi chyba obecnie jedne z lepszych kawałków do OP anime (a przynajmniej bardzo charakterystyczne).

  Czekam na więcej i mam nadzieję że dostaniemy tak mistrzowskio zanimowane walki jak w porzednim sezonie.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime