Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Bez zalogowania 15.05.2023 02:09
  Rekord chibi
  Takiego chibi jak zrobili  kliknij: ukryte  to jeszcze nie widziałam ;)

  Zupełnie jakby to był ludzik z lego, albo żółty nauczyciel­‑kosmita (takie bardzo luźne skojarzenie.) Szczególnie w tym drugim ujęciu przegięli zdrowo ;p
  Piłka z prostokątnym otworem gębowym :p

  Ale za to niektóre sceny bardzo na plus zaadaptowali.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Anonimowa 25.04.2023 23:46
  Yamada, Yamada, Yamadaaa
  Pierwsze dwa odcinki mnie zachwyciły, zarówno prowadzeniem fabuły, jak i użyciem prostych środków stylistycznych w ciekawy sposób.

  Ale następne są conajmniej dwa oczka w dół. Szczególnie, że postanowiłam przeczytać mangę i zobaczyć, za co te nagrody i „uwielbienie fanów”

  I czytałam, czytałam, „nic specjalnego” myślałam, aż doszłam do 40tych rozdziałów i… wciągnęło mnie, dalej, do końca. Do tego stopnia, że już się przymierzam do kupna :)

  I tak jak na początku sądziłam, że anime jest dużo lepsze niż manga, tak teraz nie wierzę, żeby dorównało jej w budowaniu nastroju i relacji. Obym się myliła, oraz oby studio znowu zaczęło się starać, nawet kiedy animują te mniej ciekawe fragmenty.

  Jeżeli ktoś przymierza się do czytania, to raczej polecam najpierw obejrzeć :)

  Chyba, że stanie się cud
  i znowu to anime nabierze emocjonalnego kolorytu :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Bez zalogowania 16.04.2023 21:53
  Odcinek 3
  Na razie serial trochę wytracił komediowy impet, na szczęście końcówka odcinka i to, co było po napisach przywróciły balans ;)

  Dobrze, że  kliknij: ukryte  Ale serio, czy do takiej serii trzeba koniecznie wpuszczać jakiś oklepany schemat, czyli  kliknij: ukryte . Ciekawe, czy to sami twórcy tak paprają, żeby podbić popularność mangi, czy też wydawcy na nich wymuszają, żeby koniecznie, ale to koniecznie dodać takie szablonowe coś. Ech.
  Wydaje mi się, że ocena serii poleci u mnie oczko, lub dwa za  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 10
  Marta001 12.04.2023 13:50
  Dobre to!
  Po pierwszym odcinku stwierdzam, że ta historia mi się spodoba! Och, jakże bardzo podoba mi się kierunek, w którym twórcy idą – widać, że łamią schemat i bawią się w coś zupełnie innego. Dlatego też jest tak zabawnie! Oglądam dalej <3
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  A. bez zalogowania 12.04.2023 09:52
  Aż dziw bierze mnie, że nikt tego jeszcze nie skomentował.

  Czekałam na tę serię i jak na elrazie, po dwóch odcinkach jestem w stu procentach zadowolona.
  Seria nie jest dla każdego. Chłopak zrywa z dziewczyną, ona niby próbuje zapomnieć, ale wcale nie daje rady i chciałaby go odzyskać. Grali razem w mmo i to on ja wciągnął w świat gier. Stąd wynika cała reszta zdarzeń.

  Ktoś może powiedzieć „jeju, ile tu babskiego jęczenia”. I tak, to jest według mnie plus tej serii.
  Nie jest sztucznie przedramatyzowanw, ale właśnie pokazuje, jak niektóre dziewczyny reagują na rozstanie. Ogólnie, mimo fabuły podanej w okruszków sposób i mnóstwa flashbacków – klimat jest budowany poprawnie. Nie czuje tu sztuczności. Świetnie pokazano reakcję otoczenia  kliknij: ukryte  Uproszczenia dodają warstwy komediowej. A grafika dla mnie dobrze oddaje treści. A szczegóły realizmu.
  Jak na razie jestem na tak, i to bardzo.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime