Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Kami no Tou: Ouji no Kikan

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Klemens 9.07.2024 02:15
  Rysunki mierne, postaci mierne, wprowadzenie do historii mierne, muzyka mierna, animacja zdaje się być jedyną w porządku rzeczą. Ogółem, to pierwszy odcinek to kicha po całości. Ja rozumiem, że manhwa ta dzieli się na sezony i z tego co czytałem, to dość wiernie oddaje pierwowzór, aczkolwiek tak jak w Solo Leveling opowieść mocno moim zdaniem cierpiała przez wprowadzanie do głównej historii wątków, które nie miały kompletnie żadnego znaczenia dla aktualnie dziejących się wydarzeń, tak tutaj jest kompletnie odwrotnie – przydałby się kurde jakiś kontekst tego, co się wyprawia na ekranie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Łowca czarownic 8.07.2024 22:29
  A ja póki co jestem na tak
  A mi się póki co podoba bo poprawili animacje oraz jest z tego co widzę wiernie.
  Ja mam jednak pamięć dobrą do historii i czytałem. Zmiana klimatu jest faktycznie taka zastanawiająca – ale to pamiętam i z oryginału.

  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 8.07.2024 21:40
  Nudne i fatalne postacie w S2 na dzień dobry dostajesz jakąś sztampową łajzę który ani trochę nie wzbudza we mnie sympatii. Sam świat może na pierwszy rzut oka wydawać się ciekawy, ale to chyba w sumie zlepek różnych pomysłów bez polotu. Powrzucali parę dziwnych postaci żeby dawało to iluzję głębi.

  Pomijam że nic nie pamiętam z pierwszego sezonu, to twórcy kompletnie nie ułatwili mi przypomnienia sobie tego. Rzucają cię w jakąś randomową scenę, totalnie nie zachęcając do oglądania dalej. Zamiast dać jakąś zajawkę co będzie się działo, to wprowadzają jakiś zestaw totalnie nowych postaci. Nawet jeśli ten sezon ma potencjał i „rozkręca się” to mnie nie kupił tym pierwszym odcinkiem.

  Btw zauważyłem że choć są popularne, to adaptacje manhwy dostają z reguły lichą animacje, chyba tylko Solo Leveling się pozytywnie tu wyróżnia.

  Choć teraz już za dobrze nie pamiętam dlaczego to po pierwszym sezonie miałem dosyć pozytywne odczucia. Ale tak sobie próbowałem przypomnieć czy ta seria była fajna i… nie mogłem sobie przypomnieć xD. Leci drop.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Saarverok 8.07.2024 19:23
  Ała.
  Odpaliłem kilka pierwszych minut i dla mnie dramat. Pierwszy sezon był mega specyficzny przez swoją kreskę, teraz wygląda to jak każde inne anime fantasy. Już pomijam fakt, że na kontynuację trzeba było czekać tyle czasu, że pewnie mało kto pamięta o istnieniu tego tytułu.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime