Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Shoushimin Series

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Klemens 13.07.2024 19:31
  Dobra, jednak FMC lubi zachodnie słodycze.
  Nadal nie wiem o co chodzi w tej serii i powoli zaczynam mieć wrażenie, że jak się nie obejrzę całej serii, to się nie dowiem. Pytaniem jest, czy ładnymi obrazkami i dopieszczoną animacją ruchu dłoni autorzy będą w stanie zatrzymać widzów przed ekranem. Mówiąc w swoim imieniu – raczej wątpię, bo już się złapałem na skipowaniu fragmentów, a to dopiero drugi odcinek.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 8.07.2024 15:27
  2
  Ładne to – nawet nie pod względem animacji, a ogólnej estetyki – dobra kompozycja, świetne tła, oświetlenie, projekty postaci, za które odpowiada Atsushi Saitou…
  Jedyne, co mnie martwi to to, że bohaterowie są mało charyzmatyczni. Cóż, może się wyrobią, a może zagadki będą na tyle ciekawe, że nie będzie się zwracało uwagi na ich nudne charaktery. Póki co wygląda na to, że przynajmniej w przeciwieństwie do Hyouki będziemy mieć do czynienia z prawdziwym przestępstwem, czyli… kradzieżą roweru xd
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Klemens 6.07.2024 20:32
  Jeżeli ta kinowa rozdziałka będzie przez całą serię, to chyba dostanę szału.
  Szczytem komedii było dla mnie to, że przedstawia nam się FMC jako osobę lubującą się w zachodnich słodyczach, po czym wcina ona truskawkowy shortcake – najbardziej zjaponizowany (tak się mówi?) deser – no, może na równi z Mount Blanc – jaki chyba istnieje.

  Dobra, to tak właściwie o czym ma być ta seria? Bo pierwszy odcinek w sumie nie przedstawił nic, co sprawiłoby, że mógłbym przykleić temu tytułowi jakąś łatkę. Hyouka tak samo się zaczynała? Bo już nie pamiętam.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime