Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Suzuran

 • Avatar
  Suzuran 1.04.2012 10:19
  Re: koszmar
  Komentarz do recenzji "First Kiss Monogatari"
  Całkowicie zgadzam się z opiniami moich poprzedniczek. Nie rozumiem, dlaczego anime wystawiono notę tak niską. Jak to Inka ładnie ujęła, Kana jest postacią świetnie wykreowaną i realistyczną, a przy tym jak sympatyczną… ^^ Historia przedstawiona w tym dziele jest jedną z najbardziej wzruszających historii, z jakimi kiedykolwiek się spotkałam. Uważam, że warto poświęcić te pół godziny na zapoznanie się ze śliczną opowieścią o dwojgu ludzi, których łączy prawdziwe uczucie.
 • Avatar
  A
  Suzuran 1.02.2012 11:09
  Boję się tego
  Komentarz do recenzji "Bakugan Młodzi Wojownicy"
  Obejrzałam ze cztery odcinki, nie chcę więcej… Jest w tym coś, co mnie odpycha. Może wkurzający bohaterowie, może bitwy, które są nudne jak flaki z olejem. Nie wciąga, może dlatego,że w ogóle nie lubię tego typu produkcji. Nie potrafię ocenić  – w końcu cztery odcinki, ale mi do gustu nie przypadło – na moje oko, o, taka bajka dla dzieci w wieku 8­‑10 lat, przynajmniej najczęściej spotykam się z fanami w tym właśnie wieku.
 • Avatar
  A
  Suzuran 29.01.2012 21:57
  Słabo
  Komentarz do recenzji "Morita-san wa Mukuchi"
  Ale o czym to w ogóle było? Brakuje mi tu fabuły, chociaż skoro odcinki mają po pięć minut to nie miałam się czego spodziewać. Wkurzający opening, wkurzające postacie… Żałuję, że wzięłam się za to anime. Nie było tragiczne, ale szkoda mi czasu, jaki na nie poświęciłam, nawet, jeśli był śmiesznie krótki. Nie podobało mi się i radzę je ominąć, bo właściwie już nie pamiętam, co te wszystkie odcinki zawierały.
 • Avatar
  Suzuran 29.01.2012 15:34
  Re: Zawiodło oczekiwania
  Komentarz do recenzji "Rozen Maiden"
  Zapomniałam ukryć spoiler. *facepalm* Przepraszam.
  A ja Souseiseki i Hinę lubiłam.
  I  kliknij: ukryte .
  To już nie miałam po co oglądać drugiego i z trudem przebrnęłam przez pierwszy.
 • Avatar
  Suzuran 28.01.2012 21:40
  Re: Zawiodło oczekiwania
  Komentarz do recenzji "Rozen Maiden"
  No ale właśnie nie umiem bo zostałam zaspoilerowana i wiem wszystko co będzie i że  kliknij: ukryte T_T No i tak, chciało, bo ja jej nie lubiłam za bardzo (nigdy nie lubię najbardziej lubianych postaci XD), i mnie to przez to nie ruszało.

  Zamaskowano spoiler.
  Moderacja
 • Avatar
  A
  Suzuran 28.01.2012 19:38
  Zawiodło oczekiwania
  Komentarz do recenzji "Rozen Maiden"
  Spodziewałam się więcej po tej serii. Polecali mi ją wszyscy, ale ja w sumie nie wiem, czym się tak podniecali, mnie osobiście irytowały lalki, irytował główny bohater i irytował dziecinny klimat. Jakoś przeszłam przez te odcinki,  kliknij: ukryte . Seria zawiodła moje oczekiwania, mimo to najgorsza nie jest.
 • Avatar
  A
  Suzuran 28.01.2012 19:24
  Kilmat~
  Komentarz do recenzji "Kobato."
  Kobato ma w sobie coś takiego, że ani razu mnie nie znudziło. Prawie w każdym odcinku ryczałam, przez te historie różnych ludzi. Ten magiczny klimat sprawił, że zaliczam je do ulubionych i z pewnością kiedyś wrócę. ^_^
 • Avatar
  A
  Suzuran 28.01.2012 19:20
  Takie sobie
  Komentarz do recenzji "K-ON!"
  Mimo, że kiedy zabrałam się za tą serię trzy lata temu zachwyciła mnie i wystawiłabym jej pełną dziesiątkę, przypominając to sobie na pewno bym już tak nie zrobiła. W niektórych momentach miałam ochotę wyłączyć to i nie wracać więcej do tej serii, bo nudziło mnie aż tak bardzo. Mimo to, postacie są sympatyczne, a w gruncie rzeczy to tylko 14 odcinków. O mojej ocenie zaważył brak postaci męskich. Gdzie one są? D:
  Ostatecznie stwierdzam, że anime jest przeciętne i nie warto tracić czasu.