Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Himegoto

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 31.07.2022 14:35
  najbardziej gejowe anime, jakie w życiu obejrzałem.
  Nie było to jakoś szczególnie złe – momentami było nawet naprawdę zabawne, ale sama tematyka… I żeby tylko główny bohater był crossdreserem albo nie było tak dużo fanserwisu… Trochę za dużo jak na moją głowę, choć czasem warto przesuwać sobie granice tolerancji.
  Ogólnie średnie anime, ale przed seansem lepiej dobrze się zastanowić, czy się należy do grupy docelowej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  TomE 19.10.2018 09:46
  Świetny humor, taki inny niż w większości serii. Szkoda co prawda, że bohater jest „typowym bohaterem anime”, bo jakby miał więcej charakteru, to w tej roli byłby jeszcze zabawniejszy. Ale i tak humor ciągnie tę serię dowcipami, które raz po raz przebijają kolejne mury. Ciekawe, że mimo teoretycznie gejowskich żartów ta seria nie ma w sobie prawie nic gejowskiego. Pozytywne zaskoczenie i chyba druga taka fajna seria tego typu po Ouranie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  chi4ko 22.02.2016 22:30
  Taka ciekawostka: w Japonii istinieją kawiarenki z trapami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  werror 23.02.2015 01:36
  Anime zdecydowanie nie dla wszystkich, ale gadanie, że dla nikogo jest chorym kłamstwem. Skutecznie wyciągnęło mnie z dołka. Poza tym lubię jakoś trapy. No właśnie. To jest anime kierowane wyłącznie dla fanboyi takich postaci (jestem chyba jedynym fangirlem, lel). Reszta nie znajdzie nic dla siebie i to trzeba powiedzieć wprost. Z postaci udało mi się polubić tylko trapy, dziewczyny raczej denerwujące. Były tam jakieś zabawne sceny, powiedzmy, że w miarę zabawne. Grafika bardzo mi się podobała, z muzyki był ok opening.
  Swoją drogą, podobne anime bez trapów dostawałoby wysokie oceny, ale niestety ludzie są bardzo ograniczeni i nawet śmiać się z trapów nie potrafią… Innych będą bawić głupie haremy, a innych głupie trapy, pewnie trochę kwestia gustu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Askortt 23.10.2014 23:42
  Chaotyczne, nie wiadomo dla kogo i nieśmieszne. Plusów brak. Nawet short można zrobić dobrej jakości gdy ma się chęci i pomysł.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  lolzo 13.10.2014 23:03
  Powiem tak ci co widzieli nieoficjalne intro z rapem dadzą za to tej serii 10 (Himegoto dmx) bo niszczy. Olać zawartość intro for life
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Progeusz 29.09.2014 22:25
  Naprawdę bardzo dobry short.
  Świetny humor i fanserwis, początkowo wręcz rewelacyjny, pierwszych kilka odcinków obejrzałem wielokrotnie. Później osłabł, ale w końcówce poziom znów podskoczył, i co zasługujące na uwagę, wcale nie przeszkodziła w tym drama! nawiasem mówiąc całkiem zręcznie poprowadzona, tak jak być powinno w tego typu seriach. Konflikt jest, ale zostaje szybko rozwiązany.
  Grafika była przyjemna dla oka, szczególnie projekty postaci. Hime­‑kun był przepiękny, podobnie jego otouto, a i 18+ wiele nie odstawała. Do tego wspaniałe wręcz ujęcia w endingu oraz bardzo chwytliwa muzyka. Biorąc pod uwagę długość Himegoto (~40 minut), wydarzyło się naprawdę sporo, za co leci kolejny plus. Klasowy short, jeden z lepszych jakie znam.
  Miało być osiem, gdyż seria za każdym razem przywoływała na mą twarz uśmiech i wprawiała w dobry nastrój na znacznie dłuższy od seansu czas. Ale co mi tam, dam dziewiątkę, za to, że drama w najmniejszym stopniu nie wpłynęła negatywnie na seans, a nawet przyniosła nieoczekiwanie miłą odmianę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 0
  Klemens 28.09.2014 14:44
  Patrzę na obrazek przedstawiający anime – może być fajne, 5 dziewuszek, szkoła, 4 minutowe odcinki – komedia na szybko. Pierwsze sekundy odcinka – okej. 'Komornik' mówi, że to chłopak i zapala mi się żarówka – 'oho, uciekaj', ale nie, może przejęzyczenie, błąd w tłumaczeniu, nie wiem, oglądam dalej. Pokój rady – ............... .
  Dotarłem do końca 2. odcinka i dalej nie mam zamiaru oglądać. Gender, yaoi, geje, transwestyci – dlaczego te japońce są czasem tak chore? Gdyby nikt nie wiedział, że to chłop, to jeszcze okej, ale dalej się podniecać osobnikiem tej samej płci, który jest przebrany za osobnika płci przeciwnej? Szkoła dla homoseksualistów, czy jak? Nie, nie i jeszcze raz nie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ja 12.09.2014 01:25
  Kupa
  Jakoś tak od zawsze pociągał mnie ten motyw crossdressingu, dlatego z ciekawości luknęłam na to anime i szczerze powiem, że takiego gniota dawno nie widziałam (a oglądałam serie typu Diabolik Lovers i Amnesia). Nudna i zupełnie nieśmieszna „komedia”, ze schematycznymi, denerwującymi bohaterami. Wszystko jest tam tak głupie, że po prostu oglądam już tylko po to, żeby sprawdzić co jeszcze można spieprzyć. Jedyna zaleta to to, że każdy odcinek ma tylko 5 min, więc przynajmniej ta kupa nie jest zbyt długa. Jak ktoś chce mieć na liście anime, któremu wystawi ocenę 1, to polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  nekoayuchan 31.08.2014 20:28
  Porażka
  Według mnie to anime jest kompletną porażką. Obejrzałam wszystkie odcinki (a jest ich bodajże osiem) i po dwóch miałam ochotę wyłączyć, jednak moja ciekawość była większa i stwierdziłam,że obejrzę wszystkie odcinki,które dotąd się pojawiły.Pomyślałam sobie 'co to ma niby być?'  kliknij: ukryte  Według mnie to bez sensu! Rozczarowałam się na tym anime,osobiście nie polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Grisznak 21.07.2014 20:30
  Chyba widzę, w czym jest problem tego anime – gdyby nikt nie wiedział (poza samorządem), jakiej naprawdę płci jest główny bohater, to mielibyśmy nawet materiał na przyzwoitą komedię. A tak mamy ewidentne yaoi, w którym wszyscy faceci w szkole ślinią się na widok narządów rodnych głównego bohatera zapakowanych w babskie majtki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  hakman4 20.07.2014 16:23
  meh xD
  Bez sensu i składu fabularnego jakiegoś. Szkoda tych 4 minut na poświęcenie na seans. Zmuszony do przebrania się w dziewczynę chłopak zostaje wciągnięty do szkolnego samorządku prostu z ulicy xD. Udany twór dla fanek zniewieściałych panów/chłopców,którym mogą pozazdrościć urody.
  Nie wiem co się dzieje w to lato. Może słonko za mocno przypiekło autorom w głowę,bo poziom nie których serii jakie obejrzałem ostatnio jest niski. Dla zdecydowanych tylko polecam :P .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Grisznak 15.07.2014 12:32
  Było kiedyś, w latach 80 bodajże emitowane u nas takie anime pt. Rodzina Trapów.Ten tytuł pasowałby tu znalazł…
  Ale, to mogłoby być nawet dobre, gdyby dać temu ciut więcej czasu, bo tak wszystko gna tu tak szybko, że nawet czasu na przyzwoite gagi brakuje.
  No i fanserwis yaoi, którego wcześniej nie było. Nie wiem, czy ja to chcę dalej oglądać…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  B0hna 14.07.2014 17:59
  To anime wygląda jak anime pokazane w anime w którym pokazują anime, żeby z żartować (też z anime ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  deduch 10.07.2014 21:28
  WTF???
  Streszczenie fabuły brzmi jak połączenie Ouran i Hayate, choć jedno i drugie lubię, jakoś mam wrażenie, że od tego akurat powinienem trzymać się z daleka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 8.07.2014 16:07
  ecchi dla gejów?
  Ech, ten parszywy dżender, wszędzie się wciśnie. Cholera wie, do kogo to jest adresowane (obstawiam kryptogejów itd), natomiast samo w sobie – raczej słabe. Pierwszy odcinek, niby komedia, a nic w tym specjalnie śmiesznego nie było. Zdecydowanie, jeśli chodzi o motyw „facet przebrany za dziewczynę”, to chyba wolałbym dostać remake Oira Sukeban, bo było autentycznie śmieszne.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime