Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Appare Ranman!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Tablis 6.09.2020 15:18
  Odcinek 10
  Nie wiem, czy bardziej chwalić twórców za nieprzewidywalność, czy ganić za brak koherencji w nastroju. Toż to się zapowiadało na anime Wacky Races! Czasami tego typu dramatyczne zwroty jak tutaj działają, biorąc widza emocjonalnie z zaskoczenia, ale choć doceniam odwagę, to zostawiło mnie to w większości obojętnym.

  Ogólnie mamy 10 odcinek, okazuje się, że prawdziwy wątek główny dopiero się zaczął i nie wydaje się być zbyt interesujący…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 5.09.2020 23:26
  Ło Matulu, kto by przypuszczał że ta seria przybierze taki dramatyczny obrót…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  H 29.08.2020 23:04
  skaza
  Okej samo anime jest całkiem spoko, lekkie, kolorowe i przyjemne. Z drugiej jednak strony nie sposób nie przyczepić się do bzdury, która rozsadziła mi mózg.

   kliknij: ukryte 

  No kurczaki, kto to pisał, skoro laik jak ja, na poczekaniu potrafi lepszą motywacje wymyślić?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 29.08.2020 12:22
  po 9 odcinku
  Muszę przyznać, że lepiej niż na wątek wyścigu patrzy mi się na „leniwe” sceny z bohaterami – wszyscy bez wyjątku są cudni i nieważne, w jakich duetach/grupach pojawiają się na ekranie, mnie się cieszy gęba. Dobra, jeśli miałabym wybrać najlepszą parę, to Dylan­‑TJ wygrywa. :D Inna sprawa, że komediowe (czy przynajmniej lekkie) momenty wychodzą serii świetnie, tak więc nawet niewiele wnoszący dziewiąty odcinek oglądałam z przyjemnością. Pod względem akcji bywa przewidująco (np. sprawa z Gilem), co mi jednak specjalnie nie przeszkadza.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 11.04.2020 21:44
  Na PV wyglądało to lepiej.

  Intro do serii zapowiada sztampę. Trudno powiedzieć, czy się zawiodę, czy nie. Diabeł tkwi w szczegółach i wszystko będzie zależeć od realizacji.
  Mnie również projekt postaci MC sugerował kobietę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 11.04.2020 01:10
  Fajne, dokładnie to czego się spodziewałem.

  Jedyny zaskok, wydawało mi się że MC jest kobietą :P Na początku wydawał się irytujący, ale nie jest to taki typowy lekkoduch i marzyciel, po prostu ma wyrąbane na innych (przynajmniej na razie) bo wie czego chce od życia i to robi…

  Lubię od czasu do czasu taką lekką serię, a tu jeszcze widać że się technicznie przyłożono (fajna kreska) i tak jak już parę razy wspominałem: lubię japońskie serie o Ameryce.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 4.04.2020 10:34
  Świetny pierwszy odcinek. Czuć lekkość, dobry humor (parę razy parsknęłam niekontrolowanym śmiechem), fajne dialogi, graficznie też prezentuje się – w większości – ciekawie. Sorano i Kosame są kochani, ten drugi, jeśli nie znajdzie się ktoś lepszy, chyba zostanie moim najlepszym chłopcem (no, mężczyzną!) sezonu. :D

  No, fajnie, że już pierwsza seria z wiosny, za którą się wzięłam, zapowiada się tak dobrze, oby jeszcze z kilka równie udanych anime się znalazło. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  tamakara 3.04.2020 22:52
  Fabularnie pierwszy odcinek mnie rozczarował, główny bohater okazał się bardziej irytujący, niż się spodziewałam, że będzie (a spodziewałam się), muzyka fajna, ale mało jej. Miałam nadzieję na solidną porcję zwariowanego humoru, a było dość smętnie.
  Ciekawe, czy się jeszcze rozkręci…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime