Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Tengoku Daimakyou

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  weiter 29.05.2023 00:13
  Nice one
  Eh nie dość, że mamy świetne oshi, to jeszcze tutaj perełka. Czasu na to wszystko braknie.

  Zgadzam się, że jest to czarny koń sezonu. Oshi trochę przyćmiło tą serię, ale z czasem się wybroni. Jedyny smuteczek jest taki, że manga ma tylko 50+ chapterów. Więc maksymalnie możemy dostać jeszcze 1 sezon i sytuacja będzie podobna do hxh czy made in abyss. Czyli dobre x lat czekania aż pojawi się materiał do kolejnego sezonu. I to jeszcze przy pozytywnym założeniu, że nie pojawi się hiatus fest.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Łowca czarownic 21.05.2023 11:05
  Świetna produkcja
  Czarny koń tego sezonu. Doskonała produkcja o której oczywiście jest dziwnie cicho. Przykład na to, że akurat jeśli chodzi produkcje anime to Disney Plus to wybiera bardzo dobrze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 23.04.2023 04:29
  Tengoku Daimakyou po 4 odcinku
  Jest to jedna z najbardziej zaskakujących, intrygujących, tajemniczych i nieprzewidywalnych serii z jakimi miałem styczność ostatnimi laty. Dodatkowo bije od tego aura czegoś więcej, że nie jest to coś zwykłego, a wręcz przeciwnie coś ambitnego, z zaplanowaną od początku do końca historią lecz dawkowaną nam stopniowo przez autora pierwowzoru.

  Nie można też pominąć świetnej jakości technicznej, tak rzadko spotykanej w seriach tv i genialnie dobranej muzyki, która fantastycznie odzwierciedla klimat tego jakże wciągającego swoją prezencją uniwersum.

  Mam też takie dziwne wrażenie obcowania z czymś co jest mieszanką neverlanda i shinsekai yori. Na pewno nie traktuję tego jako wadę, bo jeśli wazystko pójdzie dobrze, to wyjdzie z tego coś niezapomnianego, nietuzinkowego i wartego polecenia.

  Podsumowując, jak na razie ogląda się to fantastycznie i już nie mogę się doczekać kolejnych epizodów.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  bedlamite 19.04.2023 07:20
  Oh wow, ale to jest wyanimowane. Dzieją się tu rzeczy bardziej typowe dla pełnometrażówki niż dla normalnej serii TV (i to nie tylko w pierwszym odcinku). Ktoś wie jak to możliwe?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime