Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Matsurika

 • Avatar
  A
  Matsurika 20.12.2013 17:37
  co?
  Komentarz do recenzji "Kyoukai no Kanata"
  Słowo „co” powtórzyłam parokrotnie oglądając końcówkę Kyoukai no Kanata.  kliknij: ukryte  Jeśli chodzi o resztę fabuły to przypadła mi do gustu. Nie wiem tylko dlaczego zamiast lepiej wyjaśnić parę rzeczy i lepiej rozwinąć fabułę wciśnięto aż dwa odcinki zapychaczy które absolutnie nic nie wniosły? Najbardziej przez brak przybliżenia ucierpiały postacie  kliknij: ukryte  Pytania można mnożyć.
  Duży plus za grafikę która jak zwykle u tego studia jest cudowna, płynna animacja, kolorki i w ogóle wszystko cacy. Muzyka była w porządku, aczkolwiek nie akurat ona nie wbiła mnie w fotel. Nieszczególny był opening, ale to może moje osobiste odczucia. Ending był dużo lepszy.
  Kyoukai no Kanata było anime świetnym, aczkolwiek cierpiało na niedopracowanie fabuły, niepotrzebne zapychacze, za mało czasu poświęcone postaciom oraz kliknij: ukryte  Mimo wszystko ja polecam.
 • Avatar
  A
  Matsurika 23.06.2013 02:20
  Mi się podoba, ale...
  Komentarz do recenzji "Asura"
  Jestem świeżo po filmie i powiem tak: na pewno na czas oglądania trzeba wyłączyć logikę. Bo przecież:
   kliknij: ukryte 

  Oprócz tych niejasności irytuje jeszcze jedna postać – Wakasa.  kliknij: ukryte 
  Asura,  kliknij: ukryte  podobał mi się najbardziej. Mimo braku sumienia i traktowania ludzi jak zwierzynę przywiązał się do Wakasy.
  Mnich zaś mnie trochę rozczarował.
  Zakończenie średnio mi się podobało ale pasowało do całości i  kliknij: ukryte .
  Na początku irytowała mnie grafika a raczej komputerowe postacie ale potem przywykłam, przynajmniej poruszały się płynnie i tła były ładne.
  Koniec końców anime oceniam 6/10.
 • Avatar
  A
  Matsurika 7.10.2011 16:41
  Poczekamy, zobaczymy
  Komentarz do recenzji "Boku wa Tomodachi ga Sukunai: Yaminabe wa Bishoujo ga Zannen na Nioi"
  uh… Ta seria przyciągnęła mnie lekkim podobieństwem fabularnym do Toradory. Cóż, później przyjdzie mi zweryfikować to podobieństwo.
  Przez pierwszą część OAV czułam się bita przez schematyczność ale na szczęście w połowie zmienił się o 180 stopni. Graficznie ładnie  kliknij: ukryte 
  Na pewno spróbuję obejrzeć serię ale jak wcisną w to lolicon to chyba ją skreślę.
 • Avatar
  Matsurika 28.08.2011 13:16
  Re: kiepskie
  Komentarz do recenzji "No.6"
  Bez przesady, scen kiedy się do siebie „mizdrzą” jest mało, jest to raczej dodatek niż główna oś fabuły poza tym shounen­‑ai nie jest przecież żadnym szataństwem i złem wcielonym.
 • Avatar
  A
  Matsurika 9.06.2011 22:23
  Komentarz do recenzji "Koe de Oshigoto!"
  To anime jest fajne ale mogłoby być lepsze.
  Czegoś brakuje… Ale nie wiem czego.
  Aha, już wiem.
  Kilku odcinków, bo to oav ma mieć tylko dwa a jest inteligentniejsze i zabawniejsze od wielu dłuższych serii ecchi. Daję 7/10.
 • Avatar
  Matsurika 1.06.2011 19:46
  Re: Jak na razie idzie świetnie
  Komentarz do recenzji "Sekai-ichi Hatsukoi"
  Nie martw się, pewnie wydadzą wersje dvd w której nie będzie tej sakramenckiej cenzury. I jeszcze można sięgnąć po mangę, myślę że jeśli chodzi o sceny typowo yaoi to autorka się jak zwykle rozpisała (rozrysowała? xD).
 • Avatar
  A
  Matsurika 6.05.2011 12:59
  Jak na razie idzie świetnie
  Komentarz do recenzji "Sekai-ichi Hatsukoi"
  Jestem po trzecim odcinku i powiem tak, ta seria po prostu jest i będzie dobra dla tych którzy oczekują po niej tego samego co po JR. Ma do tego lepszą muzykę i trzyma żelazną zasadę  kliknij: ukryte co pewnie ucieszy fanki tak jak ucieszyło mnie.
 • Avatar
  A
  Matsurika 11.10.2010 16:01
  przerażenie
  Komentarz do recenzji "Yosuga no Sora"
  Powiem tak, anime stoi jedną nogą w ecchi, drugą w hentaju, jedną ręką kliknij: ukryte  a drugą… wolę nie wiedzieć co robi drugą. Spodziewałam się raczej czegoś typu Clannad jak przeczytałam opis ale jak obejrzałam pierwszy odcinek… Pewnie obejrzę do końca, boję się tylko co będzie dalej.
 • Avatar
  A
  Matsurika 26.08.2010 22:32
  Nie jest tak źle
  Komentarz do recenzji "Higurashi no Naku Koro ni [2008]"
  To prawda film nie oddaje całego klimatu serii ale nie jest też najgorsze. Twórcy dodali kilka swoich pomysłów. I może mi się wydawało, ale chyba widziałam tam Shion (kelnerka w restauracji, grana chyba przez tą samą aktorkę co Mion). Ocena? 6 na 10