Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

ukloim

 • Avatar
  A
  ukloim 5.05.2011 17:36
  9/10
  Komentarz do recenzji "Shin-chan"
  Pamiętam, że gdy nie mogłem spać specjalnie przełączałem na FoxKids żeby obejrzeć sobie Shin­‑Chana (leciał niestety bardzo późno). Potem przypomniałem sobie wszystkie odcinki po polsku i jestem zawiedziony, że zdubbingowano ich tylko tyle. Anime, które bije w Japonii rekordy popularności u nas, po prostu gdzieś… znikło. Wracając jednak do samej serii: nigdy nie zapomnę odcinków z dziadkiem Noharą. Razem z Shin­‑chanem tworzyli naprawdę śmnieszną parkę. Oglądać!
 • Avatar
  A
  ukloim 17.04.2011 22:53
  Milutkie
  Komentarz do recenzji "Hamtaro: wielkie przygody małych chomików"
  Oglądałem to gdy miałem z 7­‑8 lat i zapadło mi w pamięci jako coś bardzo sympatycznego, odprężającego i klimatycznego. Szkoda tylko, że tak szybko zniknęło z Jetixa.
 • Avatar
  A
  ukloim 27.02.2011 13:14
  Que sera, sera
  Komentarz do recenzji "Rodzinka Yamadów"
  Film w sumie oglądałem 3 razy. Po raz pierwszy na DVD a potem dwa razy na TVP Kultura i za każdym razem oglądało mi się świetnie. Uwielbiam tego typu anime: spokojne, humorystyczne, przedstawiające życie normalnego człowieka. A grafika? Grafika choć wydaje się być niedokończona jest naprawdę świetna. Projekty postaci są bardzo udane. Muzyka jest za to bardzo klimatyczna a piosenka końcowa 'Que sera, sera' niesamowicie wpada w ucho (często sobie ją nucę). A tak poza tym, mało osób o tym wie, ale powstała kontynuacja stworzona przez Toei Animation w formie serialu TV. Anime nosi tytuł 'Nono­‑chan' a główną bohaterką jest mała Nonoko Yamada. Oprócz anime powstała także manga o takim samym tytule, w tym przypadku już przed filmem pełnometrażowym.
 • Avatar
  A
  ukloim 27.02.2011 12:59
  Bardock vs. Frizer...
  Komentarz do recenzji "Dragon Ball Z: Tatta Hitori no Seishou Kessen Furiza ni Chounda Z Senshi Songokuu Otosan"
  ...Czyli jak wyginęli saiyanie. Bardzo udany odcinek specjalny.
 • Avatar
  A
  ukloim 27.02.2011 12:11
  Arcydzieło to nie jest, ale...
  Komentarz do recenzji "Pokémon: Diament i Perła"
  ...dobrze się ogląda. Przynajmniej mnie. Nie przebija pierwszej serii Pokemonów, ale miło czasami wrócić do starych czasów.
 • Avatar
  A
  ukloim 22.02.2011 21:14
  Gainax pokazuje klasę
  Komentarz do recenzji "FLCL"
  Gdy komentowałem mangę byłem po pierwszym odcinku anime, który niestety nie zachwycił mnie jakoś szczególnie, dlatego też napisałem tam, że anime mi się w ogóle nie podoba. Któregoś jednak dnia obejrzałem sobie drugi odcinek i… wciągnąłem się na maksa! Naprawdę, chociaż FLCL jest tak pogmatwane, ogląda się wyśmienicie. Grafika świetna, muzyka idealnie pasuje do tego co dzieje się na ekranie, a postaci są bardzo oryginalne. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana anime!
 • Avatar
  A
  ukloim 15.02.2011 18:43
  Komentarz do recenzji "Dragon Ball: Yo! The Return of Son Goku and Friends!!"
  Dobra, choć krótka kontynuacja Z­‑ki. Gagi, grafika, walka z nowymi przeciwnikami… Wszystko to składa się w fantastyczną całość. Naprawdę, świetny powrót Goku i spółki.
 • Avatar
  A
  ukloim 15.02.2011 18:06
  Cudo, jak zwykle z resztą...
  Komentarz do recenzji "Podniebna poczta Kiki"
  Nie będę się tu rozpisywał bo chyba każdy zna filmy Miyazakiego a w 'Podniebnej poczcie Kiki' zawarte jest wszystko to, co tego reżysera wyróżnia.