Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Diablo

 • Avatar
  A
  Diablo 31.07.2013 22:06
  Ciekawe
  Komentarz do recenzji "Sankarea"
  Cóż, faktem jest, że anime to ma swoje wady i głupotki, które recenzent porządnie wypunktował, ale mimo wszystko urzekła mnie oryginalności pomysłu, a zakończenie (piszę te słowa po obejrzeniu odcinka specjalnego i OAV) choć diablo otwarte, nie uważam za takie znowu straszne. I bardzo nie mogę się doczekać ciągu dalszego historii.
 • Avatar
  A
  Diablo 29.07.2013 21:55
  Ech...
  Komentarz do recenzji "Outlanders"
  Przemęczyłem to anime z niemałym trudem. Według mnie tytuł ten jest nudny, nieco chaotyczny, tępy jak nieszczęście i, co akurat dziwi najmniej, nieurokliwy. W zasadzie sam się sobie dziwię, że nie rzuciłem go w diabły już po pierwszym kwadransie…
 • Avatar
  A
  Diablo 29.07.2013 21:49
  Urokliwe
  Komentarz do recenzji "Megane na Kanojo"
  Przyjemne i ciepłe opowiadanka, w sam raz na miłe popołudnie. Oczywiście jeśli ktoś lubi romanse i tego typu niespieszną akcję.
 • Avatar
  Diablo 25.07.2013 17:35
  Komentarz do recenzji "Evangelion 3.33 (Nie) możesz powtórzyć"
  Amen.
 • Avatar
  Diablo 25.07.2013 11:49
  Komentarz do recenzji "Evangelion 3.33 (Nie) możesz powtórzyć"
  Mylić się jest rzeczą ludzką. A tak w ogóle, to faktycznie zgrabne podsumowanie filmu:)
 • Avatar
  A
  Diablo 22.07.2013 22:56
  Cudeńko
  Komentarz do recenzji "Yuru Yuri ♪♪"
  Ach, uchachałem się przy seansie co nie miara, jak na mój gust bez trudu można zauważyć wyraźną poprawę względem poprzedniego sezonu. Włosy Chizuru, wariactwo siostry Akari, motyw królewny Śnieżki („łowca” wymiata!) miłosne podchody Chizuru… No po prostu coś pięknego. Serię będę naprawdę miło wspominał.
 • Avatar
  A
  Diablo 19.07.2013 21:56
  Nuda na nudzie nudą pogania...
  Komentarz do recenzji "Planzet"
  Rany boskie, ależ ten film jest marny… Zgadzam się w zupełności, że poza grafiką nie ma tu absolutnie nic wartego uwagi… A motyw z amunicją który to wypomniał recenzent zaowocował u mnie atakiem radosnej głupawki… Może faktycznie cała ta kasa o której wspomina Pani Dowódca, poszła li tylko na szkolenie i budowę maszyn, ale na amunicję już nie starczyło?
 • Avatar
  A
  Diablo 18.07.2013 23:40
  Początek fatalny, ale...
  Komentarz do recenzji "Yuru Yuri"
  Tak jak napisał recenzent. Po kiepskim początku, kiedy anime rozkręcało się niczym przysłowiowa krew z nosa, przyszedł wreszcie czas na całkiem przyjemną komedię w czasie oglądania której raz po raz zanosiłem się salwami radosnego śmiechu. Dla wahających się polecam przeboleć te pierwsze 4 odcinki, bo potem jest już coraz lepiej.
 • Avatar
  A
  Diablo 14.07.2013 00:17
  Niezwykłe
  Komentarz do recenzji "Mahou Shoujo Madoka Magica"
  Dość długo się zbierałem do obejrzenia tej serii, ale nie zawiodłem się w sumie. Faktycznie jest to ciekawe i nowatorskie podejście do produkcji spod znaku Magical Girls, jednak chyba faktycznie przeznaczone przede wszystkim dla fanów tegoż gatunku. Jasne, ma swoje wady, ale stanowi naprawdę ciekawą wycieczkę w świat groteskowej psychodeli.
 • Avatar
  Diablo 11.07.2013 17:37
  Komentarz do recenzji "Little Witch Academia"
  O, z radością zrecenzuję dwójkę jeśli będę miał ku temu okazję.
 • Avatar
  Diablo 11.07.2013 12:48
  Re: Na milość boską...
  Komentarz do recenzji "Little Witch Academia"
  A o czymś takim jak subiektywny odbiór danej sceny waszmości nie słyszał? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zresztą, jeśli się upierasz, to przyjmijmy, że fakt użycia przeze mnie akurat słowa „epicki” podszyty był ironią.
 • Avatar
  A
  Diablo 4.07.2013 22:02
  Ot średniak
  Komentarz do recenzji "Teito Monogatari"
  Teito to w zasadzie średniak, z piękną jak na ówczesne czasy grafiką i animacją, oraz brakami fabularno­‑psychologicznymi, które to bardzo sprawnie wyłuszczył recenzent. Ogólnie nie jest źle, a co poniektóre akcje Kato obserwuje się z autentycznym zainteresowaniem i przyjemnością, ale mimo wszystko w tytule tym pozostało sporo niewykorzystanego potencjału…
 • Avatar
  A
  Diablo 2.07.2013 22:38
  No cóż...
  Komentarz do recenzji "1+2= Paradise"
  Hakman, ecchi nie tylko Kiss X Sis ma na imię, ale w sumie rozumiem skąd takie a nie inna skojarzenia, bo podobieństw faktycznie można trochę wyłapać. Paradaise mnie trochę wymęczył, ale ogólnie rzecz biorąc to dość sympatyczny średniak, z kilkoma dość oryginalnymi pomysłami na gagi.
 • Avatar
  A
  Diablo 29.06.2013 22:05
  Cudeńko
  Komentarz do recenzji "Girls und Panzer"
  Seria jest absolutnie świetna, i zaoferowała mi mnóstwo radosnego rechotu, poczynając od materiału propagandowego z pierwszego odcinka po cuda jakie odstawiały w swoich czołgach bohaterki (ach te drifty, szybkie skręty i inne cuda niewidy! Biedny Guderian z Rommlem się w grobach przewracają…). Choć i tak moim faworytami są tutaj taniec bohaterek z odcinka 9, i „Myszka”. Ta ostatnia to już wogóle wisienka na torcie… Nie bawiłem się tak dobrze od czasów Hidan no Aria.
 • Avatar
  A
  Diablo 21.06.2013 13:40
  Nie tak źle
  Komentarz do recenzji "Shakugan no Shana S"
  Ta seria OAV nie była aż tak zła jak się tego spodziewałem po przeczytaniu recenzji. Jasne, nie umywa się do serii telewizyjnych, czy filmu kinowego, to nie ta liga, ale całość oglądało się mi całkiem lekko i przyjemnie.
 • Avatar
  Diablo 9.05.2013 16:02
  Re: A niech cię...
  Komentarz do recenzji "Tomie: Forbidden Fruit"
  Bo ja to zły drań jestem….

  Shoujo­‑ai by tu nawet pasował. Na yuri za mało w tym filmie „momentów”.
 • Avatar
  A
  Diablo 26.03.2013 22:47
  Lukier
  Komentarz do recenzji "Nagareboshi Lens"
  Ilość zawartego w tym anime cukru i lukru starczyłaby na cały batalion wojska a i tak by pewnie coś jeszcze zostało. Obejrzałem to to nawet bez wielkiego bólu, rechocząc przy tym radośnie z powodu zatrważającej infantylności i cudaczności całości.
 • Avatar
  A
  Diablo 26.03.2013 22:37
  hyhy
  Komentarz do recenzji "Makeru na! Makendo"
  Głupawe to to wręcz nieprawdopodobnie. Osobiście rechotałem w czasie seansu dość często, choć mi zawarte tu aluzje poza czarodziejką kojarzyły się głównie z Power Rangers. Ten tytuł ma całkiem sporo uroku, i kilka autentycznie zabawnych momentów, jak choćby dialog z napastnikami w domu wspomnianych siostrzyczek, czy motyw walki wręcz w samym li tylko ręczniku, który dziwnym zrządzeniem losu jakoś nie chciał spaść, ale to jednak tytuł tylko na raz. Stosunkowo łatwo wchodzi do głowy i równie szybko z niej wychodzi. Ode mnie 4.
 • Avatar
  Diablo 5.03.2013 23:15
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Fakt. Samo krzyżowanie to jeszcze nie najgorsze… Zresztą jakby tak pomyśleć, to w czarodziejce dużo by można jeszcze ocenzurować:)
 • Avatar
  Diablo 4.03.2013 20:21
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  A nie chodziło tam o to, że ona próbowała przegonić członka TRija krzyżem a ten zakpił z niej, że naoglądała się za dużo filmów?
 • Avatar
  A
  Diablo 26.02.2013 09:19
  Dobre
  Komentarz do recenzji "Biohazard: 4D Executer"
  Całkiem niezły kawałek animacji, chwilami naprawdę potrafiący przytrzymać człowieka w napięciu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 • Avatar
  Diablo 23.02.2013 17:43
  Komentarz do recenzji "Hellsing Ultimate"
  Mówiąc o Cell­‑shadingu miałem właśnie na myśli to, że sceny humorystyczne przypominają animowany komiks, czego to wrażenie wywołuje właśnie zastosowanie tej techniki:). Nie miałem na myśli, że twórcy zastosowali tę technikę na tzw. żywca i w pełni;)
 • Avatar
  Diablo 20.02.2013 17:27
  Re: Korekta
  Komentarz do recenzji "Tattoon Master"
  Masz rację, nie powinienem był. Oficjalnie się kajam.
 • Avatar
  Diablo 10.02.2013 13:47
  Komentarz do recenzji "Tomie"
  O stary… Wzmagasz mój apetyt:)
 • Avatar
  Diablo 10.02.2013 12:08
  Komentarz do recenzji "Tomie"
  Jeśli lubisz takie, to polecam najnowsze części Resident Evil, tak wersję aktorską jak i anime:). Przy obu można się zdrowo pośmiać. Przy Tomie najwyżej kląłem w żywy kamień.