Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Diablo

 • Avatar
  A
  Diablo 21.03.2012 23:52
  Oj tam
  Komentarz do recenzji "Canvas ~Sepiairo no Motif~"
  Oj tam, nie taki ten tytuł znowu najgorszy. Owszem, fabuła za głęboka nie jest, grafikę i animację oceniłbym czasowo tak na wczesne lata 90 a erotyka faktycznie pasuje tu nieco jak pięść do nosa, ale całość nie oglądało się aż tak znowu źle. Ot dość przyjemne patrzydło które może dać nieco przyjemność. Ja dałem 5. Skrajny przeciętniak, ale stosunkowo miły.
 • Avatar
  A
  Diablo 11.03.2012 21:50
  A jednak dotrwałem do końca...
  Komentarz do recenzji "White Album"
  Anime tak bardzo nijakie, że aż bolesne. Dawno już nie widziałem tak monotonnych bohaterów, którzy, gdyby byli żywymi aktorami, to powiedziałbym, że zostali zaangażowani poprzez łapankę i grali swoje „na odwal się” tylko po to by wypłatę dostać. Fabuła dużo lepsza zresztą nie była, choć w ostatecznym rozrachunku dało się ją dość bezproblemowo strawić. Ale główny bohater… No on to już naprawdę dno takie, że chyba bardziej się już nie dało. Takiego oryginału to ja jeszcze chyba nie widziałem. A ta grafika i animacje… Rany, pokusiłbym się nawet trochę o stwierdzenie, że to „anime eksperymentalne”. Jedyne rzeczy które ten tytuł w moich oczach ratowały i pozwoliły dotrwać do końca to postacie Riny i Misaki. No i oczywiście śliczna muzyka. Ta ostatnia trzymała naprawdę wysoki poziom.
 • Avatar
  A
  Diablo 9.03.2012 18:17
  Mój gust
  Komentarz do recenzji "B Gata H Kei"
  Po przeczytaniu recenzji nie zostaje mi nic innego jak tylko uznać, że mam chyba fatalny gust… Bo mi się to anime bardzo spodobało. Oczywiście nie było zbyt oryginalne czy logiczne, ale za to jakie śmieszne! W gruncie rzeczy prezentuje ono sobą standard, ale za to naprawdę wysokiej jakości standard. Dla fana ecchi pozycja zdecydowania obowiązkowa.
 • Avatar
  A
  Diablo 7.03.2012 22:06
  Coś niezwykłego
  Komentarz do recenzji "Angel Beats!"
  Ten tytuł jest jedną z bardziej oryginalnych historii jakie przyszło mi poznać i jednym z tych niewielu anime przy których się autentycznie popłakałem, zwłaszcza przy scenie z Yui. Choć nie raz i nie dwa płakałem też ze śmiechu. Tytuły takie jak Angel Beats to prawdziwe perełki oryginalności i profesjonalizmu. Według mnie pozycje warta zainteresowania każdego konesera anime. A ostatnia rozmowa z serii telewizyjnej… (alternatywnego zakończenia tu nie liczę) No to było coś pięknego.
 • Avatar
  A
  Diablo 23.02.2012 20:34
  Cudeńko
  Komentarz do recenzji "Tekken: Blood Vengeance"
  Według mnie to naprawdę świetny film a końcówka nie była aż taka tragiczna. Choć mi tam najbardziej podobała się scena z rakietowymi pięściami. Jak dla mnie cudeńko tak graficzne jak i muzyczne. Powyższa scena oczywiście. Choć cały film był pod kątem technicznym śliczny. A na specjalne wyróżnienie zasługuje w moim mniemaniu druga scena „bez głowy”. Reakcja Xiao – bezcenna. A tak w ogóle to ciekaw jestem kto tę pandę wymyślił…
 • Avatar
  A
  Diablo 22.02.2012 17:54
  Początek kiepski, ale...
  Komentarz do recenzji "30-Sai no Hoken Taiiku"
  Po pierwszym odcinku miałem ochotę ten tytuł wyrzucić. Ale postanowiłem dać mu drugą szansę i obejrzałem kolejny odcinek… O na litości, ależ ten tytuł mi się spodobał:). Już od dawna się tyle nie uchachałem jak przy tym anime, a ile ciekawych rzeczy się człowiek z niego mógł dowiedzieć:P. Szkoda tylko, że zakończenie jest tak lekko smutnawe… Ale ogólne wrażenie pozostało mi wspaniałe.
 • Avatar
  Diablo 20.02.2012 20:06
  Re: wymaga odpowiedniego oglądającego ;)
  Komentarz do recenzji "Freezing"
  Póki co go nie ma. Choć zakończenie oczywiście wielkimi wołami sugeruje kontynuację.
 • Avatar
  Diablo 5.02.2012 20:25
  Re: Który to był odcinek, gdzie Seiya chronił Usagi?
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon Sailor Stars"
  Odcinek 184, „Straszna noc”.
 • Avatar
  Diablo 5.02.2012 19:41
  Re: Który to był odcinek, gdzie Seiya chronił Usagi?
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon Sailor Stars"
  A bo to on ją raz chronił? W serii Stars Seiya nie raz i nie dwa pomagał Usagi. Masz na myśli bitwę z Galaxią? Czy scenę w której przyjął na siebie strzał Cynowej Kotki? A może rozróbę z Stalową Myszą? Czy jeszcze coś innego?
 • Avatar
  Diablo 15.01.2012 12:13
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Po co ten pesymizm? Od paruset lat świat zmienia się coraz szybciej. Nie sądzę żebyśmy mieli czekać aż tak długo;)
 • Avatar
  Diablo 15.01.2012 11:49
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Przynajmniej puszczą. A to już jakiś postęp:)
 • Avatar
  Diablo 12.12.2011 21:47
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Bogu dzięki. Ze smutkiem przyznaję, że czarodziejki właściwie nie oglądam, ale taki już urok studenckich zajęć odbywających się zawsze jak na złość popołudniami i wieczorami. Ale choć w piątek sobie mogę pooglądać:D. Tak swoją drogą, nie wiem jak wam, ale mi ta wersja mocno przypomina tę emitowaną u nas w latach 90. Pomijam tu oczywiście jakość obrazu, ale dźwiękowo i pod kątem tłumaczenia wywołuje to to u mnie sporą nostalgię.
 • Avatar
  Diablo 18.11.2011 21:29
  Re: >>>
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Będzie nowe tłumaczenie i lektor:)
  [link]
 • Avatar
  Diablo 18.11.2011 14:46
  Re: >>>
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  Podejrzewam, że TV4 puszcza te stare tytuły właśnie pod kątem widzów starszych, niż dzisiejszego młodego pokolenia. No bo jakie tam były tytuły? Ja, oprócz Czarodziejki, kojarzę jeszcze stareńką różową panterę i inspektora gadgeta. Teraz tylko jakieś oggy i ferajna, który to tytuł nic mi nie mówi. Tak czy siak, te dwa pierwsze tytuły były ewidentnie kierowane do osób starszych. Do trochę jak z „Muzeum Dobranocek”. Teoretycznie niby to dla dzieci, ale praktycznie całość przyciąga raczej osoby starsze.
  Kako, to mydło­‑powidło straszy mnie do dziś:/. Albo zaklęcie czarodziejki z wenus, groch fasola, czy jakoś tak to było… Chryste panie, o czym przy przekładzie tekstów myśleli ci tłumacze?! Można by odnieść wrażenie, że dostawali strasznie głodowe pensje.
 • Avatar
  Diablo 18.11.2011 09:10
  Re: >>>
  Komentarz do recenzji "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca"
  O Chryste, Grisznak, zabijasz moją radości. Choć też mam cichą nadzieję, że TV4 nie pójdzie na łatwiznę i trochę całości uwspółcześni. Bądź co bądź czasy się trochę zmieniły… No i ciekaw jestem czy wyemitują ostatnie dwa odcinki pierwszej serii?
 • Avatar
  A
  Diablo 14.10.2011 11:52
  kiepsko
  Komentarz do recenzji "Krew: Ostatni wampir"
  Kiepskawy film, z okropnie wyglądającymi przeciwnikami i takimi cuda­‑wiankami w czasie walk grupowych, że szczęka opada. Od biedy miłośnicy rzezanki mogliby obejrzeć dla dwóch scen zbiorowej sieczki, jednej w miasteczku a drugiej w retrospekcji ale po namyśle nie wiem czy i dla tego jednego warto się męczyć… Czuć, że to „dzieło” wyszło spod ręki twórcy „przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka” bo i jedno i drugie ma w sobie takie tony absurdy, że po prostu głowa mała…
 • Avatar
  A
  Diablo 10.10.2011 23:53
  Średni średniak
  Komentarz do recenzji "Tokko"
  Ogólnie rzecz biorąc nie jest aż tak do końca tragicznie. Da się to to obejrzeć i to nawet bez większego bólu. Pod warunkiem, że przetrawi się tę nieszczęsną grafikę i animację, bo to faktycznie leży i kwiczy… A tak z innej beczki, pan kapitan to była nawet fajna postaci.
 • Avatar
  Diablo 15.09.2011 08:40
  Re: Grisz, wracaj na acepa :)
  Komentarz do recenzji "Baby Princess 3D Paradise Love"
  Vircus, i po to właśnie jest recenzent, żeby obejrzeć takie „nie wiadomo co”, wycierpieć się przy nim (lub nie wycierpieć) i potem móc ostrzec/polecić innym fanom anime, starając się oszczędzić im ewentualnego rozczarowania.
 • Avatar
  Diablo 14.09.2011 13:32
  Re: Marnie
  Komentarz do recenzji "Baby Princess 3D Paradise Love"
  No proszę. A ja sądziłem, że ta ustawa nie ma żadnych szans… Miejmy nadzieję, że popraw się nam w związku z tym poziom tytułów.
 • Avatar
  A
  Diablo 14.09.2011 09:21
  Marnie
  Komentarz do recenzji "Baby Princess 3D Paradise Love"
  Tytuł tu recenzowany przejrzałem jakiś czas zachęcony tytułem, który mógł zapowiadać miłą haremówkę i bez większej o nim wiedzy. Oj mocno się od niego odbiłem mocno… Baby Princess spodoba się chyba tylko wytrwałym koneserom ecchi, którym albo nie będzie przeszkadzać powinowactwo bohaterów, albo też stanowić to dla nich będzie dodatkową zachętę. Cóż, ja odpadłem… A tak z innej beczki, to ustawa gubernatora Ishihary jednak przeszła?
 • Avatar
  A
  Diablo 9.09.2011 21:18
  marnie
  Komentarz do recenzji "Green Green Thirteen: Erolutions"
  Cóż, w porównaniu do serii telewizyjnej to zakończenie jest jednak głupiutkie i na siłę… Moim zdaniem lepiej byłoby dla serii gdyby tego epizodu nie dorzucać, no ale cóż… Stało się jak się stało.
 • Avatar
  A
  Diablo 26.08.2011 12:35
  Interesujące
  Komentarz do recenzji "Kung Fu Cooking Girls"
  Interesujący i oryginalny przerywnik mogący wywołać na twarzy szczery uśmiech. A grafika świetnie się komponuje z treścią i nadaje całość naprawdę ciekawy smaczek. Jak powiedział kolega niżej, całość to umilające życie około 9 minut radosnej głupawki:)
 • Avatar
  A
  Diablo 12.08.2011 17:35
  Nie jest źle
  Komentarz do recenzji "Exper Zenon"
  Nawet całkiem przyjemny, choć pod koniec lekko męczliwy tytuł. Można go w sumie bez bólu obejrzeć, ale zachwycać się tu raczej nie da.
 • Avatar
  Diablo 5.08.2011 10:24
  Komentarz do recenzji "Kimi ni Todoke: The Movie"
  Zakończenie jest w gruncie rzeczy zamknięte, radzę przekonać się samemu czy z happy czy z bad endem;)
 • Avatar
  A
  Diablo 8.07.2011 22:58
  O rety
  Komentarz do recenzji "Hiyokoi"
  Rety, jakież to porażająco… słodkie. Nie powiem, miło się to ogląda, nawet 20 paru letniemu facetowi. W pełni zgadzam się z przedmówcą i mam nadzieję na dalszy ciąg. Seria z takim stężeniem słodyczy może być interesująca.