Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Diablo

 • Avatar
  A
  Diablo 30.05.2011 18:07
  :):):)
  Komentarz do recenzji "Metal Skin Panic Madox-01"
  Ten tytuł mnie po prostu rozbroił. A już szczególnie scena gdy Kouji wpada swoim pancerzem bojowym do sklepu, rozwala szybę i kawał ściany i jakby nigdy nic kupuje sobie gotowy posiłek do odgrzania w mikrofalówce. Coś pięknego. Fabuła a zwłaszcza sceny na mieście wywoływały u mnie radosną głupawkę. A odmóżdżenie głównego bohatera jest po prostu patologiczne…
 • Avatar
  A
  Diablo 29.04.2011 12:27
  Brak słów
  Komentarz do recenzji "Highschool of the Dead: Drifters of the Dead"
  Aż brak mi słów, żeby skomentować to cudo… A tak w ogóle to to strasznie przypomina OAVkę anime Akane­‑iro ni Somaru Saka. Choć Higschool jest jednak trochę bardziej… posłużę się stwierdzeniem Grisznaka, epicki.
 • Avatar
  A
  Diablo 22.04.2011 18:56
  Przyjemne
  Komentarz do recenzji "Tanjou ~Debut~"
  Tanjou jest całkiem przyjemnym tytułem, zwłaszcza dla miłośników starszych tytułów. Ten oldschoolowy posmak jest tu bardzo silny. Co prawda pierwszy odcinek jest słabszy od drugiego, ale całość tworzy miłą i nastrojową historię, trochę smutną, trochę wesołą. Dla tych którzy cenią nastrój i w gruncie rzeczy ciepłą atmosferę, a nie będą sie krzywić na starą oprawę będzie to dobry wybór.
 • Avatar
  A
  Diablo 2.04.2011 21:26
  Dość miło
  Komentarz do recenzji "Dominion – pancerna policja"
  Tytuł dość przyjemny, ale raczej faktycznie nie ma co do niego podchodzić bez znajomości mangi. O ile z pierwszymi dwoma odcinkami problemów ie miałem, to już zrozumienie zakończenia nastręczyło mi drobnych kłopotów…
 • Avatar
  A
  Diablo 20.02.2011 07:44
  Popieram
  Komentarz do recenzji "Prism Mergical: Prism Generations!"
  No cóż, muszę zgodzić się z recenzją Grisznaka. Moja historia poznania tego tytułu jest właściwie identyczna z jego, a i moje odczucia są bardzo z nim zbieżne. A szkoda, bo początek to były miłe dziadowskiego początki.
 • Avatar
  A
  Diablo 21.10.2010 19:09
  Cudo
  Komentarz do recenzji "Yoake Mae Yori Ruriiro Na ~Crescent Love~"
  Osobiście jestem zachwycony tą serią. Owszem, fabuła naiwna, postacie sztampowe, i a myk z wskrzeszeniem naprawdę wydumany, ale… Jak to się cudownie ogląda! No i ten opening, mmm….
 • Avatar
  A
  Diablo 15.08.2010 11:38
  Ekstra
  Komentarz do recenzji "Aozora Shoujotai"
  Jedno z lepszych anime jakie przyszło mi oglądać. A odcinek z konkursem ramen, był po prostu majstersztykiem! Te stare tytuły zdecydowanie mają swój czar… Szkoda, że ukazało się tylko 7 odcinków…
 • Avatar
  A
  Diablo 7.08.2010 21:57
  lekki zawód
  Komentarz do recenzji "Princess Tutu"
  Obejrzałem księżniczkę w całość, niemniej osobiście się na niej trochę zawiodłem. Choć to być może to moja wina jako, że zabierałem się do obejrzenia tej serii od dobrego roku, i chyba zbytnio ją sobie przez ten czas wyidealizowałem… A może to przez pana Pisarza, którego postaci doprowadzała mnie do szewskiej pasji? A może po prostu nie lubię baśni… Jakkolwiek by nie było, seria nie jest bynajmniej zła. Nie raz i nie dwa szczerze się pośmiałem, i oglądałem z nader dużą przyjemność, niemniej ciągle było „coś” co mi przeszkadzało… Im dalej w las tym było gorzej. Ostatecznie za całokształt dałbym 7…
 • Avatar
  Diablo 8.06.2010 19:10
  Re: Ocena recenzji 2/10
  Komentarz do recenzji "Kanokon ~Manatsu no Daishanikusai~"
  Zonk, ja akurat lubię anime ecchi, i wspominałem w recenzji, że sezon telewizyjny się mi nawet podobał. OAVkę udupiłem, za nieomal zupełny brak rozwoju, i wylewającą się z ekranu nudę. Poza tym, gdzie ty się w tej recenzji doszukałeś tej nienawiść do ecchi? Ponadto w poszczególnych akapitach przedstawiłem po kolei wszystkie aspekty tego tytułu, a swoje odczucia umieściłem tylko w podsumowaniu. Masz rację że recenzent powinien przedstawić opisywany produkt, ale powinien też orzec czy się mu podobał czy nie. A akurat ta OVA kanokona się mi nie spodobała wogóle. O ile sezon telewizyjny oceniłbym ba 7, o tyle te dwa odcinki nie zasługują w moim odczuciu na więcej niż 3. Poza tym, nikt nie zabrania ci napisania dla tego tytułu recenzji alternatywnej.
 • Avatar
  Diablo 2.03.2010 07:51
  Re: Taaaaa :P
  Komentarz do recenzji "Issho ni Sleeping"
  Skoro były już ćwiczenia dla tych maniaków, a teraz lekcja spania dla nich, to kolejny epizod powinien być: „oddychanie z Hinako”:).