Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

GLASS

  • Avatar
    A
    GLASS 23.01.2017 21:59
    Wspaniałe!
    Komentarz do recenzji "Little Witch Academia [2017]"
    Jest super, tak jak się spodziewałam :) Moje anime sezonu, bez dwóch zdań. Najbardziej chcę się dowiedzieć, dlaczego  kliknij: ukryte  – chcę odpowiedzi odkąd widziałam dwa pierwsze filmy xD No i nie wiem, czy dobrze się przyjrzałam, ale czy przeklęta miotła z 3 odcinka to ta sama miotła, którą latała Chariot w pierwszym odcinku?
  • Avatar
    GLASS 20.01.2017 23:52
    Re: Odcinek 3 - Pojechali po bandzie (Spoilery
    Komentarz do recenzji "Youjo Senki"
    zrobienie z boga tak wrednej istoty

    Tym bardziej to jest zabawne, że chyba taka jego natura jest bardziej adekwatna xD Tak trąci trochę bogiem ze Starego Testamentu, ale wielką znawczynią tematu nie jestem, więc jeśli się mylę, proszę mnie poprawić xd
  • Avatar
    A
    GLASS 19.01.2017 21:03
    Flip Flappers w TV
    Komentarz do recenzji "Flip Flappers: Fantazja vs. świat"
    Na kanale 2x2 była już przedpremierowa emisja pierwszego odcinka, dalsze będą później. Ktokolwiek ma ten kanał (a wiem, że jest ich niewielu), to ma się z czego cieszyć :P Ja nadal mam nadzieję, że Anime Eden w końcu wyda na DVD wszystkie serie, które są w ramówce 2x2…
  • Avatar
    A
    GLASS 18.01.2017 22:08
    1 odcinek
    Komentarz do recenzji "Kobayashi-san Chi no Maid Dragon"
    Zaskakująco przyjemny pierwszy odcinek. Jak wszyscy poniżej, spodziewałam się czegoś kompletnie gorszego – mało śmieszną komedię z górą fan serwisu. A wszystko jest fajne wyważone! Przy paru scenach naprawdę głośno się zaśmiałam (motyw z odrastającym ogonem to mój faworyt), a główna smoczyca o dziwo sympatyczna xd Jeśli dalej tak będzie, to będę oglądać!
  • Avatar
    GLASS 11.12.2016 21:16
    Komentarz do recenzji "Miłość, gimbaza i kosmiczna faza"
    Polski tytuł to majstersztyk!
  • Avatar
    A
    GLASS 7.12.2016 22:51
    Odcinek 10 - osobiste rozterki
    Komentarz do recenzji "Hibike! Euphonium 2"
    Oj, jak bardzo mnie ten odcinek poruszył… Głównie mówię o wątku  kliknij: ukryte  – nie powiem, przeżycie dość duże.
  • Avatar
    GLASS 20.11.2016 20:19
    Re: Odcinek 8
    Komentarz do recenzji "Mahou Shoujo Ikusei Keikaku"
     kliknij: ukryte  A Swim Swim robi się przerażająca.. Tym bardziej budzi niepokój, że  kliknij: ukryte ...
  • Avatar
    GLASS 18.11.2016 18:59
    Re: Odcinek 7
    Komentarz do recenzji "Yuuri!!! on Ice"
    Serio? Gdzie to potwierdzili :D? Dobra, historyczne to to nie było, ale wciąż mam radochę :D
  • Avatar
    GLASS 17.11.2016 18:31
    Re: Odcinek 7
    Komentarz do recenzji "Yuuri!!! on Ice"
    Każdy widział, co chciał widzieć ;) Ja będę trzymać się myśli, że to był pocałunek i będę miała radochę xD
  • Avatar
    GLASS 17.11.2016 14:42
    Re: Odcinek 7
    Komentarz do recenzji "Yuuri!!! on Ice"
    Nie mówiąc też o reakcji osób trzecich [link][link][/link]
  • Avatar
    GLASS 17.11.2016 14:15
    Re: Odcinek 7
    Komentarz do recenzji "Yuuri!!! on Ice"
    No nie wiem – widocznie zaznaczyli ich usta, sugerując, że do tego doszło :P Do tego zaskoczona mina Yuriego i tekst Viktora, że „też chciał go zaskoczyć” jak dla mnie jest jasne – przecież nie miał by takiego zonka tylko dlatego, że go prytulił….
  • Avatar
    A
    GLASS 17.11.2016 01:00
    Odcinek 7
    Komentarz do recenzji "Yuuri!!! on Ice"
    Ok, czy tylko ja biegałam po pokoju i krzyczałam z radości, gdy  kliknij: ukryte ? Tak bardzo, że aż chłopak przyszedł sprawdzić, co mi jest… Nie wiedziałam, że dożyję chwili, w którym oglądam anime,  kliknij: ukryte ! Alleluja, panie i panowie! Co za wspaniały odcinek! Historyczny, można by rzec!
  • Avatar
    GLASS 7.11.2016 21:26
    Re: 6 epek
    Komentarz do recenzji "Mahou Shoujo Ikusei Keikaku"
     kliknij: ukryte 
    Oo, o tym nie pomyślałam.. To byłoby szalone xD Ale ciekawe! I w pewnym stopniu oryginalne!
  • Avatar
    GLASS 7.11.2016 20:03
    Re: Po 5 odcinkach
    Komentarz do recenzji "Girlish Number"
    Wiem, o których napisach masz na myśli – znalazłam lepsze :P Na Crunchyrolla mnie nie stać.
  • Avatar
    A
    GLASS 7.11.2016 18:50
    Po 5 odcinkach
    Komentarz do recenzji "Girlish Number"
    Nie sądziłam, że tak mi się to anime spodoba. Jak na razie idzie dobrze, ani razu nie czułam zażenowania (no, może poza tym, co przeżywają bohaterki xD) czy rozczarowania, wręcz przeciwnie. Oby tak dalej!
  • Avatar
    GLASS 6.11.2016 23:34
    Re: 6 epek
    Komentarz do recenzji "Mahou Shoujo Ikusei Keikaku"
    Może wyjdę na okrutną, ale osobiście chciałabym, by  kliknij: ukryte 
  • Avatar
    GLASS 29.10.2016 17:45
    Komentarz do recenzji "Keijo!!!!!!!!"
    Ty po prostu nie jesteś targetem. Nie widzisz tego, co doceniają w tej serii inni i Ciebie to po prostu nie śmieszy/odrzuca. Tak samo, jak ludzie krytykują JoJo – do niektórych pewne motywy, humor, sposób prowadzenia historii nie trafia i nie mogą się przestawić. Proste.
  • Avatar
    A
    GLASS 20.10.2016 20:49
    Oglądać!
    Komentarz do recenzji "Flip Flappers: Fantazja vs. świat"
    Po trzech odcinkach nadal nie wiadomo, o co kaman. Ale to nie szkodzi, bo jak do tej pory ogląda się to anime niezwykle przyjemnie! Odcinki śmigają jak z torpedy, w ogóle nie czuje się dłużyzny, akcja świetna, animacja zjawiskowa! Główne bohaterki jak dla mnie bardzo dobrze wykreowane, polubiłam je właściwie od początku :) Dzięki temu, że dziewczyny podróżują przez różne wymiary animatorzy mają niesamowite pole do popisu – tu można spodziewać się absolutnie wszystkiego! Samo anime ma jak do tej pory dość old­‑schoolowy klimat, jakbym oglądała serię z 2006 albo 2007 roku. Uwielbiam, uwielbiam, i jeszcze raz uwielbiam!
    P.S.  kliknij: ukryte 
  • Avatar
    GLASS 12.10.2016 00:03
    Komentarz do recenzji "Hyouka"
    wydawało mi się, że Ibara ma talent do rysowania

    Dobrze Ci się wydaje :)
  • Avatar
    GLASS 11.10.2016 23:17
    Komentarz do recenzji "Girlish Number"
    Ale sam pomysł jest autora My Teen Romantic Comedy SNAFU, co owszem, było jakościowo lepsze od innych tego typu opowiadań, jednak to wciąż light novel.. Przepraszam, nie chcę być złośliwa, ani przesadnie negatywna – po prostu anime na podstawie LN mocno mnie skrzywdziły xD
  • Avatar
    A
    GLASS 11.10.2016 19:47
    Komentarz do recenzji "Girlish Number"
    Nie planowałam oglądania tego, ale słyszałam, że w dość cyniczny sposób odnosi się do rynku anime i ogólnie do biznesu (w tym krytyka light novel – co właściwie było głównym argumentem na tak), więc czemu nie, dam szansę. I faktycznie początek jest bardzo obiecujący, ale jeśli historia jest na podstawie (o ironio) light novel, to mam pewne obawy. Rynek LN ma to do siebie, że próbuje opowiadać historię na przekór schematom wytyczonym przez anime, ale w ostatecznym rozrachunku zjada swój własny ogon i sam w te schematy wpada. Dlatego też wstrzymam się z pochwałami, dopóki nie dojdę przynajmniej do połowy serii – jeśli wciąż będzie tak, jak pokazał pierwszy odcinek, to świetnie.
  • Avatar
    GLASS 11.10.2016 13:14
    Komentarz do recenzji "Zutto Mae kara Suki Deshita ~Kokuhaku Jikkou Iinkai~"
    Bardzo możliwe. Skoro Japończycy wybrali Kabanosy jako anime roku, to szybko można wywnioskować, co masowa widownia w tym kraju lubi :P
  • Avatar
    GLASS 10.10.2016 01:57
    Komentarz do recenzji "Zutto Mae kara Suki Deshita ~Kokuhaku Jikkou Iinkai~"
    Jako fanka vocaloidów, zupełnie nie przepadam za tą „serią”. Niektóre piosenki wpadły mi w ucho (aż trzy), ale obchodzą mnie tylko pod względem muzycznym – historia mnie zupełnie nie obchodzi. Czemu? Bo, jak wspomniałaś, postacie są nijakie i nudne. Sama historia też jest już tak ograna, że nie wiem jakim cudem zdobyła taką popularność.. Chyba tylko za oprawę wizualną i w miarę chwytliwe piosenki, bo reszta to motywy, które nie dość, że były milion razy już wałkowane, to do tego lepiej…

    Puenta mojej wypowiedzi jest taka – Właśnie przez to, co napisałaś, nie zamierzam oglądać tego filmu. Piosenki są ok, ale postaci mnie zupełnie nie obchodzą. Nie wiem, może to dlatego, że już dawno skończyłam szkołę i od lat jestem w stałym związku…
  • Avatar
    A
    GLASS 8.10.2016 16:50
    Umm..
    Komentarz do recenzji "ClassicaLoid"
    Okej, nie do końca wiem, co obejrzałam, ale mi się podobało. Chyba. Tak? Tak!… Kolorowo było, to na pewno.. I Mozart z różowym warkoczem był… Ciekawy… Ale Chopin będzie! To chyba fajnie! Drugi odcinek jest mi bardzo potrzebny, może wyjaśni cokolwiek… Ale podobało mi się! Chyba.
  • Avatar
    A
    GLASS 7.10.2016 23:05
    Komentarz do recenzji "Flip Flappers: Fantazja vs. świat"
    Po tylu pozytywnych komentarzach niby nie powinnam się dziwić, ale… To było naprawdę fantastyczne! Dawno nie oglądałam anime, które miałoby tak wyrazisty styl, zarówno w animacji, jak i sposobie opowiadania historii. Wygląda tak niewinnie, a tu taka niespodzianka…Gorąco polecam, naprawdę!