x
Tanuki.pl korzysta z plików cookie w celach prowadzenia
reklamy, statystyk i dla dostosowania wortalu do
indywidualnych potrzeb użytkowników, mogą też z nich korzystać współpracujący z nami reklamodawcy.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły dotyczące stosowania przez wortal Tanuki.pl
plików cookie znajdziesz w
polityce prywatności.
Re: A jednak 2 Sezon !
Z Demon Slayer'em jest tak samo, chociaż jeszcze nie zapowiedzieli 2 sezonu (ale to raczej kwestia czasu) ;)
Myślę, że wersja kinowa akurat pasuje do tego arcu. Historia w nim jest dość prostolinijna (to dobre słowo?) i mało w niej pobocznych wątków (z tego co pamiętam, poprawcie mnie jeśli się mylę), więc zakładam, że w formie serialu mogłaby być dość nudna – lub po prostu za krótka, nawet na 13 odcinków. W kolejnych arcach już się sporo dzieje, więc adaptacja w formie serialu będzie odpowiednia IMO :)
Re: Odcinek 8
Ogólnie seria mocno nierówna dla mnie – szczerze nie wiem, czy będę oglądać kontynuację. Myślę, że osoby rozpoczynający przygodę z anime na pewno nie będą zawiedzeni – ale i tak osobiście bym ich wysłała do obejrzenia Soul Eatera (poprzedni wielki hit autora mangi) ;) Doświadczeni wyjadacze z kolei mogą się jednak trochę zawieść.
See you in 2nd season
Re: Side chesto!
Ok boomer
To be continued
Re: Vinland Saga po 13 odcinkach
Finał
Re: Podsumowanie pierwszego sezonu
Oj tam się czepiasz xD Jeszcze niecałe dwa miechy, dla mnie bez różnicy xD
Re: Podsumowanie pierwszego sezonu
Popieram – mam 26 lat i pierwszą styczność z tą serią, a miałam super radochę z oglądania i nie mogę się doczekać drugiego sezonu :)
Re: 9-/10
Trochę o to w tym chodzi – główna trójka to geniusze, są wyjątkowe na tle całej grupy sierot. kliknij: ukryte Demonom chodzi o super rozwinięte mózgi, bo są najsmaczniejsze, więc uczą dzieci rozległej wiedzy od lat najmłodszych, żeby właśnie takie mózgi miały. Poza tym spędzanie całego czasu tylko w jednym miejscu trochę niejako wymusza np. dużo czytania – głównie z nudów i szukania innej rozrywki niż berek :P