x
Tanuki.pl korzysta z plików cookie w celach prowadzenia
reklamy, statystyk i dla dostosowania wortalu do
indywidualnych potrzeb użytkowników, mogą też z nich korzystać współpracujący z nami reklamodawcy.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły dotyczące stosowania przez wortal Tanuki.pl
plików cookie znajdziesz w
polityce prywatności.
Ostatecznie jest ok – nie uważam, że seria jest tragiczna, ale też nie powiem, że polecałabym ją każdemu. Może w kontynuacji pozwolą sobie na trochę więcej oddechu i lepszego rozwoju postaci ( kliknij: ukryte Milly wraca! Na to warto czekać!), ale na dzień dzisiejszy zostaję z ogromnym niedosytem.
W Polsce
Re: 9+/10
Re: 9+/10
Re: Brawo Disney+
Po 1 odcinku
Specjalny event w Warszawie
Re: 1
Ja też! Podoba mi się główna bohaterka, jej nieśmiałość i aspołeczność jest dość realistycznie przedstawiona, zwłaszcza jeśli mówimy o jej wewnętrznych monologach (i jak inaczej brzmi w nich) xD
Re: 12
Zgadzam się, szczególnie z tym pierwszym – ciężko było uwierzyć w przyjaźń/bliskie relacje między dziewczynami, bo za mało czasu antenowego było temu poświęcone. Bardziej sprawiały wrażenie koleżanek z pracy, aniżeli przyjaciółek IMO. Może w kolejnym sezonie będzie lepiej.