Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

GLASS

  • Avatar
    GLASS 3.12.2017 21:44
    Komentarz do recenzji "Just Because!"
    W sumie racja xD Też miałam podobny problem xD My bad
  • Avatar
    A
    GLASS 2.12.2017 16:07
    Komentarz do recenzji "Just Because!"
    Czy tylko mnie przeszkadzają włosy Komiyi? Wyglądają, jakby były wiecznie nieumyte xd
  • Avatar
    GLASS 26.11.2017 15:28
    Re: Ciąg dalszy nastąpi!
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Mimo wszystko i tak dobrze, że będą chcieli coś dalej robić z tą serią :)
  • Avatar
    A
    GLASS 26.11.2017 12:08
    Ciąg dalszy nastąpi!
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Będzie drugi sezon! Kto się cieszy :D?
  • Avatar
    GLASS 15.10.2017 19:08
    Komentarz do recenzji "Sangatsu no Lion [2017]"
    według mnie teraz zaczyna się ta dużo ciekawsza cześć komiksu

    To może być jeszcze lepiej niż było dotychczas? Już się nie mogę doczekać w takim razie :D
  • Avatar
    A
    GLASS 9.10.2017 21:09
    Komentarz do recenzji "Houseki no Kuni"
    Błagam, niech to będzie takie śliczne przez całą serię, a nie tylko przez pierwszy odcinek…
  • Avatar
    A
    GLASS 4.10.2017 20:06
    Harajuku: The anime
    Komentarz do recenzji "Urahara"
    Jest kolorowo, to na pewno. Dziwactwo na poziomie Flip Flappers, więc jestem zdecydowanie na tak. Animacja koślawa, ale ma swój styl, co mi się podoba. Na pewno obejrzę odcinek drugi, a później zobaczymy.
  • Avatar
    GLASS 29.09.2017 22:39
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Zapomniałam dodać jedną rzecz –  kliknij: ukryte 
  • Avatar
    A
    GLASS 29.09.2017 22:37
    Komentarz do recenzji "Shingeki no Bahamut: Virgin Soul"
    Ogólnie mi się podobało, nie tak jak pierwszy sezon, ale podobało. Ale jak wszyscy chyba tutaj obecni mam pewne zastrzeżenia – głównie dotyczące romansu Niny i Charioce (z oczywistych chyba względów), oraz z całego Wielkiego Planu Króla.  kliknij: ukryte  Nigdy nie pojmę… Poza tym animacja pierwszorzędna, muzyka porywająca, sympatyczni bohaterowie, no i fabuła nie taka zła (pomijając te kilka zgrzytów).
  • Avatar
    A
    GLASS 29.09.2017 21:38
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Wow, co za finał. Spodziewałam się łez, ale nie sądziłam, że tak mnie to zniszczy emocjonalnie… Mój faworyt sezonu, bez dwóch zdań. Szczerze? Daję dziesiątkę. Fakt, że mamy dość otwarte zakończenie (które aż prosi się drugi sezon) to mnie to nie przeszkadza. Polecam też mangę, bo to co zobaczyliśmy to tylko przedsmak tego, co tak naprawdę naszych bohaterów czeka. Porywająca historia i świetnie skonstruowany świat. Polecam!
  • Avatar
    GLASS 16.09.2017 20:58
    Komentarz do recenzji "Re:Creators"
     kliknij: ukryte 
  • Avatar
    A
    GLASS 16.09.2017 20:30
    Komentarz do recenzji "Re:Creators"
    Ostatecznie dostałam interesujące, rozrywkowe anime i nie żałuję ani jednej chwili oglądania go :) Owszem, dziury fabularne są i w pewnych momentach za łatwo szło bohaterom, ale i tak bawiłam się świetnie :D Jako osoba, która również tworzy, pewne kwestie omawiane w tej serii były bliskie memu sercu i mogłam się głębiej utożsamić z bohaterami.
    Tak więc polecam każdemu, kto chce typowo rozrywkowego animca dla rozluźnienia ;)
  • Avatar
    GLASS 2.09.2017 22:33
    Re: Możliwość wydania w Polsce DVD
    Komentarz do recenzji "Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy"
    Wow, już ponad 2 tysiące mają :D Również ich wsparłam skromnymi 15 zł :)
  • Avatar
    A
    GLASS 1.09.2017 18:38
    Możliwość wydania w Polsce DVD
    Komentarz do recenzji "Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy"
    Anime Eden wystartowało ze zbiórką na polakpotrafi.pl, żeby wydać ten film na dvd. Dobrze by było o tym zrobić newsa ;) [link]
  • Avatar
    GLASS 30.08.2017 19:43
    Re: MakoxTatara
    Komentarz do recenzji "Ballroom e Youkoso"
    Myślisz, że  kliknij: ukryte ? Tatara ogólnie trochę mnie wkurza, ale razem z Mako jest po prostu najsłodszy na świecie (ona zresztą też)!
  • Avatar
    GLASS 29.08.2017 20:58
    Re: MakoxTatara
    Komentarz do recenzji "Ballroom e Youkoso"
    Ok, ok, przepraszam za przeklinanie xD Powiem tak: Motyla noga!
  • GLASS 29.08.2017 18:00:12 - komentarz usunięto
  • Avatar
    A
    GLASS 28.08.2017 20:06
    MakoxTatara
    Komentarz do recenzji "Ballroom e Youkoso"
    Przysięgam, jeśli Mako i Tatara nie skończą razem (w sensie miłosnym) to się głęboko rozczaruję.
  • Avatar
    GLASS 7.07.2017 23:30
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Aw :(
  • Avatar
    A
    GLASS 7.07.2017 20:44
    Komentarz do recenzji "Made in Abyss"
    Co za klimat… Jak na razie wszystko mi się podoba, od świata przedstawionego, po postacie, muzykę i grafikę. Wiadomo, ile ma to mieć odcinków? Osobiście chciałabym 26 :D
  • Avatar
    A
    GLASS 4.07.2017 20:51
    Komentarz do recenzji "Kakegurui"
    Uwielbiam historie, w których główny bohater uciera nosa „elycie” i dosłownie ich sprowadza do parteru. Krzywizny twarzy bardzo pasują do klimatu serii – pięknie ukazują brudne „dusze” postaci :D
  • Avatar
    A
    GLASS 30.06.2017 21:06
    Finał
    Komentarz do recenzji "Tsuki ga Kirei"
     kliknij: ukryte  W ogóle cały ten odcinek był taki cheesy, że aż mnie zęby zabolały xD
    Ale ogólnie seria przyjemna. Ładna (i dość realistyczna) opowieść o pierwszej miłości i związku.
  • Avatar
    A
    GLASS 17.06.2017 23:17
    Komentarz do recenzji "Shingeki no Kyojin [2017]"
    Ja się bawiłam świetnie. Znam mangę, a i tak miałam ubaw po pachy. Sezon trzeci już za rok (oby) i to chyba 26 odcinkowy, więc już na niego czekam. Współczuję wszystkim sfrustrowanym i zniechęconym.
  • Avatar
    GLASS 17.06.2017 23:15
    Re: ep 10
    Komentarz do recenzji "Tsuki ga Kirei"
    Przełamywanie schematów płciowych xD! A tak serio, to nie raz spotykałam się z facetami, którzy byli większymi Drama Queen niż ich dziewczyny :P Azumi jest Wrażliwym Pisarzem, więc czego po nim oczekiwać, jak nie właśnie tego xD
  • Avatar
    GLASS 17.06.2017 15:28
    Re: Odcinek 10
    Komentarz do recenzji "Tsuki ga Kirei"
    I zamiast się z nim chociaż pokłócić, to ona się boi, by ten związek się nie rozleciał i zostaje toksycznie przywiązana.

    To jej pierwszy związek, dlatego się jej nie dziwię :P Ale z resztą Twoich rozmyślań się zgadzam :)