x
Tanuki.pl korzysta z plików cookie w celach prowadzenia
reklamy, statystyk i dla dostosowania wortalu do
indywidualnych potrzeb użytkowników, mogą też z nich korzystać współpracujący z nami reklamodawcy.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły dotyczące stosowania przez wortal Tanuki.pl
plików cookie znajdziesz w
polityce prywatności.
Re: 7=-/10
Autorka rysowała/rysuje (wraca do niej raz na jakiś czas) jeszcze mangę „Beast Complex”, która w zasadzie jest osadzona w tym świecie. Są to pojedyncze, niepowiązane ze sobą historie antropomorficznych zwierząt; typowe okruchy życia, w nietypowej wersji. Kto wie, może kiedyś się doczekamy adaptacji tego tytułu?
Dokładnie opisałaś moje odczucia. Było mi ogromnie przykro Nakamury, bo mimo tego, że nie mogę doświadczyć tego co on, absolutnie rozumiem ból, przez który przechodzi. I płacz zagrany przez Chiyaki'ego (VA Nakamury) po prostu chwyta za serce, dosłownie chcesz wejść do telewizora i go przytulić.
Tak, seria jest nierówna (pod kątem fabuły/humoru), ale ma wiele fajnych elementów (jak w 11 odcinku, czy też 6), więc moim zdaniem warto oglądać. No i technicznie jest bajeczna, grafika jest na konsekwentnie wysokim poziomie, a pomysł z innymi ED w każdym odcinku (i to city pop lat 80.!) jest genialny.
Re: Po początkowych odcinkach
Amen :D
Re: 1
Ogólnie całość przypominała klasyczną historię z mangi shojo, co ma sens, zważywszy kto jest autorem historii :) Trzeba się liczyć z tym, że fabularnie w ogóle nie zaskoczy, ale jako niezobowiązująca historia miłosna z malowaniem w tle spełnia swoje zadanie.